pozycjonowanie płatne za efekt
Pozycjonowanie stron www, płatne za efekt.
27 grudnia 2014
kampanie google adwords
Google AdWords Pro – szkolenie z MaxROY.com
25 marca 2015

Czy dobra widoczność w sieci jest gwarantem sukcesu biznesowego? Zdecydowanie tak. W dobie dzisiejszych trendów i tendencji do tworzenia się coraz większej liczby stron internetowych, wyróżniająca się witryna online jest absolutną koniecznością. Nie powinno zatem szczególnie dziwić, iż agencje reklamowe, trudniące się wykonywaniem skomplikowanych prac kreatorskich, mają ręce pełne roboty. Czy wszystkie z nich oferują podobnie wysoki poziom wykonywania prac?

Zgrabnie stworzona strona internetowa potęguje szanse na sukces

strony internetowe kreatywneDziś nie wystarczy dokonać wyboru odpowiedniego szablonu, sporządzić grafiki i czekać, aż strona zacznie przyciągać odbiorców. Obecnie od projektantów stron internetowych wymaga się czegoś więcej: analitycznego podejścia, umiejętności optymalizacyjnych, wizjonerstwa i znajomości zasad psychologicznych, determinujących zachowania konsumentów. Tworzenie stron staje się nie tylko robotą techniczną, ale i intensywną pracą umysłową. Tylko zgrany zespół profesjonalistów i ekspertów jest w stanie oddać do użytku kreatywne strony www, które będą interesujące dla przyszłego konsumenta. Skrupulatna praca wielu osób przyczynia się do zwiększenia szans na zaistnienie w sieci. Warto zwrócić na to uwagę dokonując wyboru agencji, która pomoże nam w utworzeniu interesującej witryny w sieci.

Najistotniejsze elementy atrakcyjnej witryny online

Wybór odpowiedniej agencji wykonującej witryny internetowe z pewnością nie jest taki prosty. Obecnie na polskim rynku istnieje ich przynajmniej kilkadziesiąt. W gąszczu przykładowych projektów, zawieranych w katalogach firm, można się autentycznie pogubić. Znaczna część klientów wybiera taką agencję, której – co logiczne – portfolio okazało się najbardziej interesujące. „Fajerwerki” graficzne to jednak nie wszystko, co powinno nas, przyszłych właścicieli strony, szczególnie zainteresować. Równie istotnymi aspektami, co strona wizualna, są m.in.:

 • Prawidłowy i intuicyjny układ strony;
 • Szybkość działania witryny;
 • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach;
 • Dostosowanie barw, grafik, układu menu do potrzeb i preferencji grupy docelowej;
 • Warstwa merytoryczna: przygotowanie wartościowych artykułów zgodnych z SEO czy wykorzystanie zwrotów CTA.

Osoby, które chcą uzyskać szybki i widoczny efekt rzadko kiedy kierują się uwarunkowaniami wyróżnionymi w wypunktowanej wyżej liście. To jednak duży błąd, ponieważ tworzenie stron jest znacznie bardziej skomplikowane, niż się to początkowo wydaje. Nie wystarczy, aby strona „dobrze się oglądała”. Potrzeba czegoś więcej: dobrej optymalizacji, płynności w działaniu czy wygodnego układu menu.

Wyobraźmy sobie kiepski prezent opakowany w ozdobną, złotą folię

kreatywne strony wwwPodany przykład może stanowić swoistą analogię do pięknej strony internetowej, która swoim działaniem dalece odbiega od ideału. Co z tego, że grafika, kolorystyka i „pierwsze wrażenie” będą piorunujące, skoro po kilku minutach przebywania na stronie początkowy zachwyt przeminie z kretesem? Co jeśli witryna będzie obiektywnie estetyczna, jeśli menu, czy panele z wyborem podstron, będą umieszczone w sposób nieintuicyjny? Czy klient, który początkowo zainteresował się sklepem online czy blogiem będzie chciał brnąć dalej? Zdecydowanie nie. Praktyka pokazuje, że pierwsze wrażenie związane z kwestiami wizualnymi to nie wszystko. Liczy się moment, w którym odbiorca zaczyna wnikliwie eksplorować stronę w poszukiwaniu wartościowych informacji.

Czy istnieje idealny grafik komputerowy?

Praca grafika komputerowego, w kontekście tworzenia stron internetowych, jest na wagę złota. Jest to osoba, która bierze na swoje barki bardzo dużą odpowiedzialność – to od jego owoców pracy będzie zależał finalny efekt wizualny. To jednak nie ostateczny wygląd strony będzie przesądzać o tym, czy grafik komputerowy jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie. Od specjalisty oczekuje się czegoś więcej: dobrego gustu i wizji artystycznej. Inną koniecznością są umiejętności marketingowe zespołu twórców: muszą oni wiedzieć jak dotrzeć do grupy docelowej, jak przekonać odbiorców do pozostania na stronie. Ważnym aspektem jest dostosowanie strony pod względem optymalizacyjnym. Najczęściej wykorzystywana przez internautów wyszukiwarka Google jest gigantyczną bazą, gromadzącą linki prowadzące do konkretnych stron internetowych. Nawet najładniejsza i najsprawniej działająca witryna nie przebije się do szerszego gremium odbiorców, jeśli nie będzie posiadać wysokiej pozycji w rankingu Google. W tym też rola profesjonalnych pozycjonerów, by uplasować stronę w topie wyników wyszukiwań. Tworzenie stron musi korzystać z efektu synergii!

Jak tworzyć kreatywne strony www? Do tego celu potrzebne są wartościowe treści tworzone zgodnie z zasadami SEO

strony internetowe kreatywne płock warszawa łódź

Treści zawarte na stronie internetowej muszą posiadać oryginalne (i idealnie dopasowane) słowa kluczowe. Algorytmy pozycjonujące Google zwracają uwagę także na unikatowość i warstwę merytoryczną artykułów umieszczonych na witrynie. Nie należy zapominać także o innych kwestiach technicznych: zwrotach CTA, meta-tagach czy przyjaznych adresach URL. Całość dopełnia sprawność działania i szybkość witryny. W tak przygotowanym środowisku roboty Google są w stanie odnotować istnienie i aktywność strony internetowej.

Wyszkolona ekipa ma przepis na kreatywne strony www

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy wam podstawowe zasady, jakimi rządzi się profesjonalne tworzenie stron internetowych. Jako zgrana ekipa doświadczonych specjalistów wiemy, w jaki sposób przyciągnąć klienta i jaką „przynętę” zastosować, aby zatrzymać go na dłużej. Kluczem jest stworzenie kreatywnej strony www, która przekona odwiedzającego do skorzystania z usług czy produktów przedstawionych na witrynie. Cenimy sobie rzetelną i obustronną współpracę z klientem, zatem na każdym etapie tworzenia pozostajemy w otwartym kontakcie ze zleceniodawcą.

 • Nie narzucamy swoich propozycji;
 • Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie;
 • Działamy w ramach zasady: „wasz sukces = nasz sukces„.

Tworzymy strony internetowe, które pozwalają klientom uniezależnić się finansowo

Nasze prace kreatorskie mają charakter holistyczny: dysponujemy zespołem grafików, programistów, pozycjonerów, rzetelnie podchodzących do swoich obowiązków. Jako eksperci przekazujemy nie tylko gotowy produkt, ale i pakiet wiedzy, doświadczenia i cennych wskazówek na przyszłość. Współpraca z nami to sposób na stworzenie atrakcyjnej witryny online, która przyciągnie wielu odbiorców, a co za tym idzie, przyniesie realne zyski finansowe.

Kładziemy nacisk na kreatywność i nowoczesność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


ONI NAM ZAUFALI!

 • plocman płock
 • centrum medyczne medica
 • centrum rodzinne płock
 • hexanova warszawa
 • otulove sklep www
 • falcon studio tańca
 • zamet płock
 • project energy
 • agro-bud płock
 • biaoil płock
 • dezynsekcja warszawa kabor
 • baloniki z helem płock
 • producent folii płock
 • producent polimerów
 • gamixfolie producent folii
 • select polska piłka ręczna nożna noga
 • lokale do wynajęcia płock optimal

OSTATNIE REALIZACJE!


Nie czekaj dłużej, Twój biznes musi się rozwijać. Z Nami Zarobisz! Z nami to możliwe!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości