strony internetowe i pozycjonowanie google
Koronawirus (COVID-19) – to nie wyrok dla Twojej firmy!
21 marca 2020
jak stworzyć stronę internetową, wordpress tworzenie strony, jak stworzyć stronę, strony na wordpress, strony wordpress, tworzenie www, tworzenie stron, kurs wordpress,
Tworzenie strony internetowej. Poradnik Video – krok po kroku
17 kwietnia 2020
strony internetowe i pozycjonowanie google
Koronawirus (COVID-19) – to nie wyrok dla Twojej firmy!
21 marca 2020
jak stworzyć stronę internetową, wordpress tworzenie strony, jak stworzyć stronę, strony na wordpress, strony wordpress, tworzenie www, tworzenie stron, kurs wordpress,
Tworzenie strony internetowej. Poradnik Video – krok po kroku
17 kwietnia 2020

Świat opanowała epidemia koronawirusa SARS-CoV-2, który wywołuje groźną dla zdrowia chorobę układu oddechowego, COVID-19. Zalecenia rządów wielu krajów europejskich oraz WHO skupiają się na odizolowaniu chorych i potencjalnie zarażonych od ogółu społeczeństwa, a w mediach społecznościowych króluje hashtag #zostańwdomu. To wyjątkowo trudny czas dla przedsiębiorców i usługodawców, którzy nagle tracą swoich klientów i odbiorców. Panika odbija się negatywnie na małych firmach i jednoosobowych działalnościach gospodarczych. Z pomocą przychodzi z jednej strony rząd Polski, a z drugiej nasza agencja reklamowa, która pomaga w przeniesieniu działalności do sieci.

Pakiet osłonowy dla przedsiębiorców – projekt ustawy

W związku z pandemią koronawirusa, rząd przedstawił projekt ustawy, która zakłada daleko idącą pomoc dla firm. Pakiet osłonowy dla przedsiębiorców przewiduje przyznanie dodatkowych ulg w należnościach, odroczenie płatności podatków i składek ZUS, dopłaty do kredytów oraz wsparcie rynku pracy. Jest to jedna z części rządowego programu „Gospodarcza i społeczna tarcza antykryzysowa dla bezpieczeństwa przedsiębiorców i pracowników w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2”, na którą planowane jest przeznaczenie ponad 200 miliardów złotych. W ramach tej ustawy, przedsiębiorcy będą mogli odroczone zaliczki na podatek dochodowy (za wynagrodzenia wypłacane w marcu i kwietniu) zapłacić dopiero 1 czerwca 2020, a podatek od sprzedaży detalicznej będzie można opłacić nawet do 1 stycznia 2021. Przedsiębiorcy mogą liczyć również na pakiet zwolnień i ulg podatkowych oraz na jednorazowe mikropożyczki w kwocie do 5000 złotych.

Zawieszone składki ZUS

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, zleceniobiorcy oraz mikrofirmy zatrudniające do dziewięciu pracowników mogą liczyć również na zawieszone składki ZUS. Prawdopodobnie ostateczny projekt ustawy obejmie tych przedsiębiorców i zleceniobiorców całkowitym, trzymiesięcznym zwolnieniem z płacenia składek ZUS, jeżeli ich przychody spadły o 50% w stosunku do poprzedniego miesiąca. Składki ZUS dla przedsiębiorców spędzają sen z powiek również większym firmom, dla których projekt ustawy przewiduje brak opłaty prolongacyjnej za wydłużenie terminu płatności składek czy za rozłożenie należności na raty. Trwają rozmowy nad zniesieniem obowiązku płacenia ZUS przez 3 miesiące na określonych warunkach.

Rozwiązanie dla usługodawców – strony i sklepy internetowe, dostosowane kampanie reklamowe…

sklepy internetowe i pozycjonowanie

W dzisiejszych czasach prawie każda firma, od jednoosobowej działalności gospodarczej do wielotysięcznego koncernu, powinna posiadać swoją stronę internetową. Dzięki niej można się wypromować, przyciągnąć klientów, przedstawić im swoją ofertę i zaoferować usługi. W dobie światowego dostępu do Internetu, przejście z działalnością na zapewnianie usług on-line nie powinno być trudne, szczególnie, że Polacy decydują się zostać w domach.

Aktualnie w sieci można znaleźć doskonałe kursy językowe, treningi prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, porady prawne, koncerty grane w domowym zaciszu czy sesje terapeutyczne. Przez Internet można zamówić jedzenie z dowozem do domu, ubrania, artykuły higieniczne, książki i filmy. Coraz więcej wytwórni filmowych udostępnia – odpłatnie – swoje najnowsze filmy on-line.

Zamiast panikować w czasie kwarantanny i stanu epidemii, Ci przedsiębiorcy rozwijają swoje usługi, korzystając z rozwiązań nowoczesnej technologii. Konieczne do tego są jednak odpowiednie narzędzia oraz wsparcie dobrej agencji reklamowej, jaką jesteśmy – https://skuteczni.net/ – podczas ponad dwunastu lat obecności na rynku, wykonaliśmy prawie jedenaście tysięcy projektów graficznych i wypozycjonowaliśmy niemal siedem tysięcy fraz kluczowych dla sklepów i stron www. Stworzyliśmy dla przedsiębiorców specjalny plan, aby poradzić sobie z zagrożeniem dla usługodawców, jakie stworzył koronawirus, o którym więcej można przeczytać  – tutaj –

Każdemu klientowi doradzimy, w jaki sposób uratować swoją działalność poprzez wykorzystanie potencjału kampanii reklamowych Google, Facebooka i Instagrama oraz jak odpowiednie stworzenie treści na stronę i ich pozycjonowanie wpływa na zwielokrotnienie obrotów firmy. W czasach kryzysu – a obecnie Polska znajduje się w takim czasie – należy inwestować, a skorzystanie z naszych usług opłaci się na przyszłość.

Warren Buffett, wybitny amerykański ekonomista, jeden z najlepszych inwestorów na świecie, powiedział: Drżyj, gdy inni są zachłanni. Bądź zachłanny, gdy inni drżą. Obecnie cały sektor gospodarczy drży w obawie przed kryzysem – to czas, aby wziąć swoją działalność we własne ręce i powierzyć ją doświadczonym specjalistom, którzy sprawią, że nabierze wiatru w żagle i przetrwa nadchodzący, niepewny czas i zaowocuje w przyszłości…


W czym możemy pomóc?

[contact-form-7 id=”1601″ title=”koronawirus”]