auto myjnia detailing płock
Pszemo Detailing Płock
8 grudnia 2021
tworzenie stron i sklepów internetowych
Dobre pytanie
7 października 2021

Dla Klienta zaprojektowaliśmy nowoczesny szablon strony internetowej wg najnowszych standardów. Strona oczywiście responsywna!

Damian zwrócił się do nas o pomoc przy promowaniu jego usług i towarów (Distance Breaker). Wiadomo, że bez konkretnej strony sprzedażowej nie może się obyć. Strona czy sklep internetowy w obecnych czasach, to nie tylko zwykła wizytówka firmy, ale potężna maszyna do zarabiania pieniędzy na swoim biznesie… Oczywiście musi być dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana pod skuteczne pozycjonowanie 🙂 Prócz projektu strony wykupiliśmy serwer i domenę, a strona stoi jak zawsze na sprawdzonym CMS WordPress! Dodatkowo zaimplementowaliśmy chat Facebook, aby Klient bardzo szybko mógł się kontaktować.


Tworzenie i pozycjonowanie strony internetowej – czy warto zainwestować w dobrą witrynę www?

W obecnych realiach dość trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujący biznes, który nie posiada strony internetowej. Samo założenie strony to jednak wyłącznie wierzchołek góry lodowej, pod którym kryją się takie aspekty jak chociażby jej optymalizacja, design, czy też pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Czy warto zatem zainwestować czas i pieniądze, aby nasza witryna internetowa działała w sposób przemyślany i zoptymalizowany?

Tworzenie stron internetowych – czy warto robić to na własną rękę?

Choć mogłoby się wydawać, że stworzenie strony internetowej to rzecz banalnie prosta – prawda jest zgoła inna. Jeżeli nawet udałoby nam się przejść przez etap początkowy, podczas którego musielibyśmy m.in. nazwać naszą domenę oraz wykupić sprawnie działający hosting – ciężko byłoby nam bez żadnej wiedzy połapać się w tak na pozór łatwych rzeczach jak dodanie nowej zakładki lub zamieszczenie formularza kontaktowego.

Kwestią kluczową pozostawałby również sam design naszej strony – uciekające obrazki, czy też brak optymalizacji na urządzenia mobilne mogłyby skutecznie odstraszyć naszych potencjalnych klientów. Nie mówiąc już o tym, że bez odpowiedniego pozycjonowania nasza strona znalazłaby się daleko poza pierwszymi pozycjami w wyszukiwarce Google, przez co z trudem przyszłoby nam zdobycie choć jednego nowego odbiorcy.

Tym samym, tworzenie stron internetowych na własną rękę jest oczywiście możliwe, lecz zdecydowanie lepszym wyborem będzie dla nas skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy zadbają o to aby nasza witryna oprócz ładnego wyglądu oraz działania – sama przyciągała nowych klientów.

W jaki sposób jest to możliwe?

Dlaczego strony internetowe są wizytówkami firm?

W dobie internetu coraz większą wagę przyciąga się do tego w jaki sposób nasz produkt jest opakowany. Kiedy odwiedzamy estetycznie wyglądającą stronę, mamy wrażenie że z całą pewnością nie zawiedziemy się korzystając z usług danej firmy. Bez zastanowienia decydujemy się zatem na zakup interesującego nas produktu lub wybieramy jedną z dostępnych ofert.

Dobrze zbudowana strona internetowa powinna zatem cechować się swoim własnym designem, a także unikalną kompozycją, która będzie wyróżniać się na tle powtarzających się do bólu darmowych szablonów. Dzięki temu witryna ta może zostać zapamiętana na dłużej przez odbiorcę. Nie będzie on również miał kłopotów z przemieszczaniem się po zakładkach na naszej stronie internetowej, które (co ważne) powinny zawierać takie elementy jak chociażby informacje o usługach oraz produktach firmy, danych kontaktowych, czy też blogu – na którym moglibyśmy publikować treści bezpośrednio powiązane z naszą działalnością.

Dodatkowo, strony internetowe pełnią obecnie również rolę reklamową. Są one bowiem najbardziej efektywnymi źródłami, z których możemy pozyskać nowych klientów. Przykładowo, jeśli posiadamy witrynę, która jest odpowiednio zoptymalizowana pod wytyczne Google – nasza strona wyświetlać się będzie ponad konkurencją, co przełoży się bezpośrednio na nasz zarobek.

Dlaczego pozycjonowanie stron www jest tak ważne?

Pozycjonowanie stron www to proces, podczas którego nasza strona dostosowywana jest m.in. do najczęściej wyszukiwanych słów kluczowych powiązanych z naszą działalnością. Innymi słowy – im lepiej zoptymalizowana jest nasza witryna pod tym względem, tym częściej znajdywać się będzie ona w pierwszych wynikach w wyszukiwarce Google. Na pozycjonowanie składa się wiele czynników, co sprawia że bez odpowiedniej wiedzy nasze wysiłki mogą pójść na marne.

Profesjonalnie zajmujemy się pozycjonowaniem stron www oprócz olbrzymiej wiedzy posiadamy również odpowiednie narzędzia, takie jak chociażby analizy najczęściej wyszukiwanych słów kluczowych, które są niezbędne do uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Sam fakt ich posiadania to jednak nie wszystko – nasza strona musi posiadać bowiem dłuższe treści w postaci np. artykułów lub wpisów, w których owe słowa się pojawią. Dodatkowym aspektem są również linkowania naszych treści w innych serwisach, które również zwiększają nasze wyniki.

Tym samym, odpowiednie pozycjonowanie strony www, którą posiadamy to jeden z najważniejszych czynników sukcesu naszego biznesu. Profesjonalnie wykonana strona przekłada się bowiem nie tylko na sam jej odbiór przez klienta, ale również na nasz zarobek. Inwestycja w dobrze zoptymalizowaną oraz estetycznie wyglądającą witrynę może się zatem okazać strzałem w dziesiątkę, która spłaci się nam z nawiązką w zaledwie kilka miesięcy. 

strony internetowe toruń, tworzenie stron toruń, strony www toruń, pozycjonowanie stron toruń, pozycjonowanie toruń,