fotowoltaika pompy ciepła płock
SOLIS MAREK ŻAGLEWSKI
25 maja 2022
skup aut płock
Skup aut Płock
25 maja 2022
skup aut płock
Skup aut Płock
25 maja 2022
fotowoltaika pompy ciepła płock
SOLIS MAREK ŻAGLEWSKI
25 maja 2022
Pokaż wszystkie
  • ZadanieStrony internetowe

orlen transport płock

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy stronę dla ORLEN Transport Sp. z o.o.

Klient zwrócił się do nas abyśmy zaprojektowali stronę na wzór strony matki – orlen.pl. My lubimy wszelkie wyzwania i tak też się stało. Strona zaprojektowana wg wytycznych, postawiliśmy na znanym i sprawdzonym silniku CMS. Doceniamy fakt, iż tak wielkie firmy korzystają z naszych usług, doświadczenia – to tylko świadczy o naszych wyjątkowych kompetencjach 🙂


Dobrze stworzona i zoptymalizowana strona internetowa to pierwszy krok to sukcesu marki i najlepsza reklama w internecie. Jednakże bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenie samodzielne budowanie strony może być nie lada wyzwaniem. Z tego powodu warto skorzystać z usług agencji reklamowych, które zajmują się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych.

Profesjonalne tworzenie stron internetowych – klucz do sukcesu

Strona internetowa, która ma przyciągać klientów, musi być dobrze zaprojektowana i intuicyjna. Dodatkowo musi spełniać wszelkie oczekiwania i potrzeby internautów. Oczywiście możliwe jest zbudowanie własnej strony internetowej samodzielnie, jednak wymaga to wcześniejszego zdobycia wiedzy, a także dużego doświadczenia i spostrzegawczości. Istnieje jednak dużo prostsze i szybsze rozwiązanie – jest nim zlecenie stworzenia strony profesjonalnym agencjom reklamowym, jak np. skuteczni.net. Są one zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technicznymi, dlatego takie strony internetowe są zawsze nowoczesne i dopasowane do potrzeb konsumentów.

Tworzenie stron internetowych zaczyna się od przygotowania planu, który umożliwi skoordynowanie dalszych działań oraz ustalenie priorytetów. Następnym etapem jest projektowanie zgodne z wcześniej ustalonymi założeniami. Zaakceptowany projekt graficzny zostaje wprowadzony w życie przez specjalistów, którzy łączą wszelkie treści, grafiki i elementy multimedialne na stronie. Następnie przychodzi faza testów, dzięki której możliwe jest sprawdzenie strony i jej intuicyjności.

Jak dobrze zbudować strony internetowe?

Dobra strona internetowa charakteryzuje się nowoczesnym layoutem. Ważną cechą jest responsywność, czyli dostosowanie zarówno do urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych. Dobrze stworzona strona internetowa musi być zoptymalizowana pod skuteczne pozycjonowanie. Dzięki temu będzie ona widoczna dla wyszukiwarek, które wyświetlą ją wysoko w wynikach wyszukiwania (SERP).

Jednym z najistotniejszych elementów strony internetowej są treści. Dzięki nim możliwe jest nie tylko przekazanie informacji klientowi, ale również wpływają na pozycjonowanie strony www. Treści powinny być stworzone zgodnie z wszystkimi zasadami SEO, dlatego do ich napisania nieoceniona jest pomoc profesjonalnych copywriterów. Strona musi być również atrakcyjna wizualnie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że klient zwróci najpierw uwagę na zdjęcia i grafiki, a dopiero później przystąpi do czytania treści. Do zobrazowania tekstów warto wykorzystać zdjęcia stockowe lub też zatrudnić fotografa, który wykona odpowiednie fotografie na zlecenie.

Obecnie strony tworzone na systemie CMS Worldpress są dużo wygodniejsze i skuteczniejsze, niż statyczne witryny, którymi klient bez doświadczenia nie jest w stanie sam zarządzać, a jej edytowanie jest dość skomplikowanym procesem. System CMS zapewnia dostęp do panelu administracyjnego, dzięki czemu możliwe jest zarządzane stroną za pomocą page builderów. Dzięki temu wprowadzane wszelkich zmian w tekście czy layoucie jest szybkie i proste. Strony na dobrym silniku CMS Worldpress są funkcjonalne, pozwalają na zaawansowane rozwiązania i umożliwiają interakcję z użytkownikiem.

Pozycjonowanie stron www “zgodnie z wytycznymi Google”

Celem pozycjonowania stron www, czyli SEO (Search Engine Optimalisation) jest zapewnienie, że strona internetowa będzie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania przeglądarki Google, zaraz po linkach sponsorowanych. Dzięki temu szansa, że potencjalny klient kliknie właśnie w konkretną stronę internetową, jest bardzo wysoka. Pozycjonowanie zapewnia większą liczbę odwiedzin witryny i pomaga zainteresowanym użytkownikom dotrzeć do strony www, co przekłada się na zwiększenie popularności, a także sprzedaży. Pozycjonowanie to złożony proces, na który składa się wiele czynników.

Proces zaczyna się od zbadania wyglądu strony (i nie tylko – audyt strony), a także zrozumienia pod kątem, jakich fraz najlepiej pozycjonować daną stronę. Następnie specjaliści SEO przystępują do analizy strony internetowej, a także analizy konkurencji. W ten sposób tworzona jest lista skutecznych fraz, które są najlepiej dopasowane do działalności i tematyki branży. Po wdrożeniu wszelkich optymalizacji i umieszczeniu słów kluczowych na stronie przychodzi czas na analizę statystyk, która pokazuje czy wprowadzone zmiany przyniosły zamierzone skutki.

Należy pamiętać, że pozycjonowanie stron www wymaga ciągłej aktualizacji, nie jest to proces jednorazowy. Specjaliści od pozycjonowania wciąż doskonalą swoje umiejętności i bacznie śledzą zmiany w trendach i nowoczesnych rozwiązaniach. Dzięki temu strona jest zawsze aktualna i wyróżnia się na tle konkurencji.