podolog płock strony internetowe i pozycjonowanie
Podolog Płock
28 marca 2022
Damian Laszuk Trener trenerów
8 grudnia 2021
Pokaż wszystkie
  • ZadanieStrony internetowe i pozycjonowanie

auto myjnia detailing płock

Klient zwrócił się do nas po “prezentację jego usług” – czyli zrobiliśmy kolejną wypasioną stronę internetową!

Przemek od kilku lat zajmuje się profesjonalnym detailingiem samochodowym (kompleksowym i dokładnym myciem aut i nie tylko…). Zależało mu na “stronie petardzie”, dlatego zaprojektowaliśmy mu stronę w ciemnym, oryginalnym kolorze z elementami błękitu z logo. Logo również poddaliśmy lekkiej modyfikacji, aby nabrało pro-look. Wykupiliśmy domenę oraz serwer, a strona postawiona na niezawodnym silniku WordPress! Galeria zdjęć jest zautomatyzowana i zdjęcia same się zaciągają z jego konta Instagram, dodatkowo połączyliśmy z kontem Facebook dla szybkiego kontaktu (chat). Obecnie optymalizujemy stronę pod pozycjonowanie, które również nam zlecił 🙂


Tworzenie stron internetowych – najlepsza inwestycja dla Twojego biznesu

Dobrze stworzona strona internetowa to dla Twojego biznesu najlepsza inwestycja na przyszłość.
Dlatego tworzenie stron internetowych najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy wiedzą jakie parametry powinna posiadać, by przyciągnęła, ale i zatrzymała klientów.

Strona internetowa powinna być zaprojektowana i świadomie budowana już od samego początku.
Tylko to może zagwarantować jej sukces w zdobywaniu dla Ciebie klientów. Jest ona Twoją pierwszą wizytówką, na którą trafiają klienci w sieci.

Tworzenie stron internetowych powinno opierać się na kilku podstawowych elementach. Są to między innymi: skuteczny copywriting, który dostarczy Twoim użytkownikom przyciągającą uwagę wartość, cała strona wizualna, jak wygląd strony czy odpowiednio dobrane zdjęcia stockowe, a także oparcie strony o odpowiedni system CMS – najlepiej jeśli będzie to WordPress, który daje niemal nieograniczone możliwości, posiada intuicyjny interfejs, który ułatwia pracę każdemu użytkownikowi. Strony internetowe powinna być również zoptymalizowana pod skutecznie pozycjonowanie, a następnie wypozycjonowana zgodnie z wytycznymi Google. Tylko w ten sposób stanie się ona najlepszą reklamą dla Twojej firmy.

Skuteczny copywriting

To taki, który przyciąga i zatrzymuje uwagę klienta, a także pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej pod kątem SEO. Sprawia, że Twoja treść zostaje zapamiętana i niesie się dalej.

Zdjęcia stockowe

Sprawiają, że strona jest bardziej atrakcyjna wizualnie i przyciągają uwagę klienta. Artykuły i wpisy okraszone dawką profesjonalnych zdjęć są najchętniej czytane przez klientów i zatrzymują ich na dłużej.

CMS WordPress

Można powiedzieć, że to niezły kombajn do tworzenia stron internetowych, dostępny niemal dla każdego, nawet najmniej wtajemniczonego użytkownika. Można w nim stworzyć stronę od samego początku do końca lub skorzystać z gotowych szablonów. Dodawanie treści jest bardzo łatwe i można skutecznie robić to samodzielnie. Ilość dodatkowych wtyczek pomoże nam w stworzeniu przyjaznej dla użytkownika strony. Nie potrzebujesz do niego języka HTML i z łatwością podepniesz do swojej strony wtyczkę e-commerce, która pozwoli Ci na prowadzenie sklepu internetowego. To oczywiście wiele innych korzyści, o których można by rozprawiać długo.

Skuteczne pozycjonowanie

Pozwala Twoim potencjalnym klientom na odnalezienie Twojej strony w Internecie. Przyciągnie ich jak magnes, pokazując Twoją stronę na najwyższych pozycjach wyszukiwania w Google. To właśnie dzięki niemu Twoi klienci mają w ogóle szansę do Ciebie trafić. Pozwól im na to, dbając o skutecznie zoptymalizowaną stronę.

Strony internetowe, do których z chęcią powracasz

Pewnie kojarzysz ten mechanizm, w którym z chęcią wracasz po raz kolejny do interesującej Cię strony. Po jej zamknięciu zapamiętasz ją już na zawsze. Właśnie o to chodzi w tworzeniu skutecznych stron internetowych. Nie tylko o to, by użytkownik się na niej pojawił, ale również o utrzymanie jego uwagi. Strony internetowe, które zapamiętujesz, sprzedają. Nawet jeśli nie kupisz produktu lub nie skorzystasz z usługi za pierwszym razem, zrobisz to przy następnej lub kolejnej okazji.

Dobrze zaprojektowana strona przyciągnie Cię swoim designem, który sprawi, że staje się ona intuicyjna, łatwa w odbiorze, ale jednocześnie interesująca. Na drugim planie mamy zdjęcia stockowe, które również przyciągają Twoją uwagę. Dobrze dobrane komponują się z wyglądem strony, a także są dobrze dopasowane do poruszanych tematów. Wszystko to składa się na profesjonalny wygląd Twojej strony.

Pozycjonowanie stron WWW – sukces w pozyskaniu klienta

Skuteczne pozycjonowanie stron WWW wpływa na to czy użytkownik w ogóle trafi na Twoją stronę. To dzięki pozycjonowaniu klient ma szansę, w ogóle zobaczyć Twoją stronę. Im lepiej wypozycjonowna strona internetowa, tym wyżej zostanie wyświetlona w wyszukiwarce. Aby strona internetowa była dobrze wypozycjonowana potrzebne są między innymi:

  • Określona strategia dążąca do określonego celu, jakim jest sprzedaż lub zapytania klienta,
  • Audyt,
  • Optymalizacja witryny,
  • Treści SEO pisane przez doświadczonego copywritera,
  • Skuteczny linkbuilding.

Pozycjonowanie stron WWW polega na pozycjonowaniu strony pod określone słowa kluczowe, które mają na celu przyciągnąć do Twojej strony klienta, dzięki osiągnięciu wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Ostatecznym celem jest tutaj jednak zwiększenie sprzedaży i osiągnięcie zysków dla Twojego biznesu. Pozycjonowanie jest tylko środkiem do osiągnięcia tego celu.

strony internetowe toruń, tworzenie stron toruń, strony www toruń, pozycjonowanie stron toruń, pozycjonowanie toruń,