strony internetowe toruń tworzenie stron
SharkSwim.pl – nauka pływania
1 maja 2021
Busy do Holandii i Niemiec – VIPline
17 marca 2021

tworzenie stron płock toruń warszawa

Co zrobiliśmy? Klient posiadał przestarzałą stronę – zaprojektowaliśmy nową, estetyczną stronę www!

Klient zgłosił się do nas, bo na starej stronie przestał działać prawidłowo system CMS (system zarządzania treścią), dodatkowo chciał powiewu świeżości i wyróżnić się z tłumu! Zaprojektowaliśmy nową witrynę, zmieniając całkowicie układ, aby był przyjazny dla potencjalnych użytkowników (menu daliśmy na lewą stronę, na środku nowoczesny slider, zastosowaliśmy kolorystykę „z pazurem” oczywiście nawiązując do logo firmy. Obecnie stronę optymalizujemy pod skuteczne pozycjonowanie, chcemy dotrzeć do większego grona Klientów dla danej firmy. Przy okazji ustawiliśmy inny domyślną domenę, oraz zainstalowaliśmy certyfikat SSL (Google do lubi :)) Na koniec założyliśmy Fanpage na Facebook łącznie z uzupełnieniem treści i obrazków (teraz szykujemy się do prowadzenia/kampanii reklamowych). Chcesz kompleksowych usług? Odezwij się do nas!


Planujesz założenie firmy? Chcesz zacząć działalność online, ale nie wiesz od czego zacząć? Internet daje ogromne możliwości biznesowe. Nie możesz ich jednak wykorzystać, jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy. Sprawdź, dlaczego warto założyć stronę internetową i inwestować w jej promocję. Dowiedz się również od czego zacząć i na co powinieneś zwrócić uwagę w trakcie.

Strony internetowe jako narzędzie sprzedażowe: co musisz wiedzieć?

Odkąd internet stał się medium globalnym, oblicze biznesu zmieniło się nie do poznania. Bycie online oznacza błyskawiczny przepływ informacji i możliwości, jakich do tej pory nie znał współczesny świat. Dla wielu przedsiębiorców strony internetowe są okazją do rozwoju i większego zarobku.

Zanim jednak rozpoczniesz działalność w internecie, musisz zrozumieć na jakich zasadach funkcjonuje. Obraz sieci globalnej kształtowany jest przez użytkowników. To właśnie ludzie, którzy na co dzień korzystają z internetu – w mniej lub bardziej świadomy sposób – sprawiają, że wygląda on tak, a nie inaczej. Co to oznacza dla Ciebie?

Możliwości biznesowe w internecie: analiza, mierzalność, skuteczność

Znaczny wpływ użytkowników na wygląd internetu sprawia, że drogą do sukcesu w e-commerce jest dostosowanie się do nich. Na szczęście sieć globalna oferuje Ci wiele narzędzi, dzięki którym możesz to zrobić.

Podstawą działalności online są dane – przede wszystkim na temat użytkowników i tego, jak zachowują się w sieci. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz dowiedzieć się:

  • Jakie strony przeglądają Twoi odbiorcy?
  • Jakie treści przemawiają do nich najlepiej?
  • Jak zachowują się oni po wejściu na Twoją stronę?
  • Które środki reklamowe są w ich przypadku najskuteczniejsze?

Wszystkie te informacje możesz uzyskać używając narzędzi analitycznych, dostępnych bez problemu w internecie. Później musisz przeanalizować te dane i odpowiednio zareagować.

Jedyną drogą do skuteczności jest połączenie rzetelnej analizy z wiedzą marketingową.

Zbierz dane, jakie gromadzą strony internetowe, połącz fakty i działaj!

Tworzenie stron internetowych w skrócie – zacznij od razu

Tworzenie stron internetowych jest punktem, w którym rozpoczynasz działalność w sieci. Już na tym etapie musisz wykorzystywać dane i specjalistyczną wiedzę na temat branży e-commerce. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy w kwestii kodowania – zadanie stworzenia strony www najlepiej oddać w ręce specjalisty.

Strona internetowa musi posiadać dobrze zoptymalizowany kod html/php itd., aby poprawnie i szybko się ładowała. Ponadto, jej wygląd i sposób obsługi musi być zgodny z wytycznymi atrakcyjności i użyteczności Google. Dobry silnik pokroju CMS WordPress (panel, przez który możesz obsługiwać stronę nie znając kodu) pozwoli Tobie zarządzać stroną w odpowiedni sposób.

Tworzenie stron internetowych powinno zakładać, że zasadniczo wszystko, co ma związek z witryną powinno być:

  • Czytelne
  • Intuicyjne
  • Estetyczne

Odnosi się to zarówno do grafik na stronie, jej designu (layoutu), poruszania się w witrynie, odnajdywania treści, które nas interesują itd. Połączenie tych elementów stanowi również podstawę do skutecznego pozycjonowania strony internetowej.

Pozycjonowanie stron www: korzyści i komplikacje – nie daj się zaskoczyć!

Pozycjonowanie stron www jest zbiorem działań, które mają na celu zwiększenie Twojej widoczności w internecie. Odpowiednio zaprojektowana strona jest podstawą dla nich. Samo pozycjonowanie stron www polega jednak przede wszystkim na tworzeniu treści zgodnych z wytycznymi użyteczności Google. Treścią na Twojej stronie jest zasadniczo wszystko: opisy produktów, firmy, kategorii i wpisy na blogu.

strony internetowe toruń, tworzenie stron toruń, strony www toruń, pozycjonowanie stron toruń, pozycjonowanie toruń,