fundacja AST
SKUTECZNI na gali KSW24
27 września 2013
pozycjonowani stron płock
Tanie pozycjonowanie stron internetowych www? – Nie u Nas!
13 lutego 2014
fundacja AST
SKUTECZNI na gali KSW24
27 września 2013
pozycjonowani stron płock
Tanie pozycjonowanie stron internetowych www? – Nie u Nas!
13 lutego 2014

Pozycjonowanie stron powinno się nazywać “Budowanie marki”, “Pozyskiwanie klientów”, “Zarabianie”

Dlaczego?

pozycjonowanie stron

Po ostatnich aktualizacjach algorytmów google czyli Google Pingwin 2.1 nastąpiło zawirowanie w branży SEO. Dużo stron internetowych poleciało z pierwszych pozycji, a niektóre nawet trafiły do filtra (zostały wykluczone z wyszukiwania).

Pozycjonowanie stron przybiera nowe szaty. Kładzie nacisk na przejrzystość stron (ciekawy, nienachalny wygląd, widoczne menu, czytelne teksty), szybkie ładowanie, wartościowe teksty (oryginalne! częste aktualizacje), prawidłową strukturę (ładnie i składnie ułożone).

Strona internetowa ma być ciekawa.

Klient ma się czuć dobrze. To tak jakby przyszedł do sklepu. Musi mu się podobać. Ma czuć się komfortowo, bez stresu, łatwo znaleźć interesujące Go rzeczy, usługi. Jeśli strona spełni te warunki możemy liczyć, że klient do Nas wróci, a nawet poleci znajomym i bliskim. Dlatego tworzymy strony internetowe tak aby spełniały powyższe wyznaczniki. Optymalizujemy i pozycjonujemy strony internetowe, które już od paru lat nie były zmieniane. uaktualniane, a ich szata graficzna pozostawia wiele do życzenia. Po takim zabiegu wracają na właściwy tor, a Wy zaczynacie zarabiać. Macie starą stronę, piszcie, dzwońcie!

Pozycjonowanie stron czyli pozyskiwanie klientów!

Mamy gotową stronę internetową. Zbudowana wg powyższych zasad. Wszystko gra, ale jeszcze trzeba dotrzeć do tych klientów, tak? Jak się za to zabrać? O co chodzi?

…spokojnie wszystko jest OK! Taka strona to już 50% sukcesu. Abyśmy zaczęli docierać do potencjalnych, docelowych odbiorców musimy przeprowadzić kampanie reklamowe SEO, czy SEM, AdWords (zwiększy to w znacznym stopniu Waszą pozycję).

Oczywiście wiąże się to z wydatkami. Tylko musimy sobie zdać z czegoś sprawę. To nie są zbędne wydatki, a INWESTYCJA. W każdym biznesie trzeba zainwestować aby zarobić, tak? Oczywiście, że TAK! Pieniądz rodzi pieniądz (nie oszukujmy się nawet jak robimy to co kochamy, to kasa jest miłym dodatkiem 😉 )

I właśnie pozycjonowanie  sprowadza się do tego aby sprzedawać swoje produkty, usługi. Aby nawiązać kontakt z klientem, przedstawić Mu swój towar, zainteresować Go. Klient Nasz Pan! Zawsze trzeba Go traktować z szacunkiem. (postawcie się w Jego roli? jakbyście chcieli aby Was traktowano? – no właśnie) Musimy o Niego Dbać, pielęgnować i troszczyć się (TAK MY TRAKTUJEMY WAS).

Nie ogranicza się ono tylko do tego co napisaliśmy wcześniej. Znamy odpowiednie, naturalne techniki pozycjonowania, o których pisać nie możemy bo jest to NWT – Nasza Wiedza Tajemna. Długo na to pracowaliśmy, mamy ponad 10 lat doświadczenia, wiele szkoleń i kursów za Nami, tylko po to abyście mogli z niej korzystać. Jesteśmy tutaj dla WAS Nasi Drodzy!

Ale do sedna…

Optymalizacja i pozycjonowanie = ZARABIANIE!

Dobrze zrobiona, zoptymalizowana, wypozycjonowana strona, goszcząca coraz większą liczbę użytkowników zaczyna zarabiać. Sprzedajemy coraz więcej. Przybywa Wam klientów, polecają Was. Stajecie się rozpoznawalni na rynku. Rośniecie w siłę. Czujecie sukces i spełnienie. Jesteście zadowoleni.

Dlatego nie zwlekajcie i umawiajcie się z Nami na wycenę!

Przeprowadzimy wstępna analizę, dobierzemy frazy kluczowe, odpowiednią domenę.

Nie macie strony internetowej? Zrobimy ją dla WAS!

A jak https://skuteczni.net/pozycjonowanie stron to tylko u NAS! Znamy się na tym 😉


Chcesz zacząć zarabiać na swoim biznesie? Napisz do nas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

TANIE POZYCJONOWANIE STRON WWW – DLACZEGO NIE?!

Tekst opracowany przez Michała Drozdowskiego – objęty prawem własności intelektualnej.
Kopiowanie i przerabianie surowo zabronione.