tworzenie stron www
Skuteczne tworzenie i pozycjonowanie stron www
19 grudnia 2014
kreatywna strona www internetowa
Kreatywne strony internetowe 👑 Realna szansa na sukces!
20 stycznia 2015

Pozycjonowanie stron internetowych przy opcji – płatne za efekt – co tu chodzi?

Czy jest jakiś inny zawód w którym płaci się za efekt? Czy płacisz dentyście gdy zrobi Ci dobrze zęba? Nie – każdorazowo płacisz za zabieg. Czy budowlańcom płacisz za wybudowanie domu i czekasz rok czy się nie zawali? Nie. Czy dietetykowi płacisz dopiero jak zrzucisz 10kg? Nie. Płacisz za poradę i rozpisanie diety.

Z bloga >> http://blog.shpyo.net/363/tylko-frajer-rozlicza-sie-za-efekt.html

Często jesteśmy pytani o pozycjonowanie stron za efekt, czyli jak strona wejdzie w TOP10, czy TOP5 lub TOP3 to wtedy się płaci… Może i jest to logiczne, ale przecież my pracę pozycjonera wykonujemy każdego dnia (bo codziennie nad każdą stroną trzeba pracować!). To dlaczego mamy mieć płatne dopiero po czasie jak strona wejdzie na pozycje?

Takie metody pozycjonowanie za efekt wymyślone zostały tylko w celach marketingowych, aby ściągnąć Klienta. Potem stosowane są jakieś „złe” techniki, najprawdopodobniej automatyczne programy, wrzucające strony do różnej maści katalogów stron. Często nikt nie ma nad nimi kontroli. Pozycjonowana strona może wejść nawet w TOP10, być tam jakiś czas, a później jak Google ją zweryfikuje to dostaje filtr lub bana i znika z wyników wyszukiwania. Czy na takie pozycjonowanie liczycie drodzy Klienci? Wydaje mi się, że nie!

Pozycjonowanie to nie jest włączenie magicznego guzika i bach, czary mary jestem na samym szczycie!

Pozycjonowanie stron www to ciężka praca. Optymalizacja strony, codzienne rankingi, badanie rynku, sprawdzanie konkurencji, wyszukiwanie najlepszych fraz. Mnóstwo zabiegów, badań, testów. Wymyślania nowych sposobów na trafienie na szczyty wyszukiwarki Google (a to jeszcze z nią się konkuruje, walczy się z Google Adwords).

Pozycjonowanie to nieustanna walka o pozycję, walka która musi być odbyta Fair Play inaczej możemy trafić na samo dno. Płacicie nam również za naszą wiedzę, doświadczenie i kompetencje. Za nasze przebyte kursy… Wszystko po to aby w legalny sposób trafić na wymarzone wysokie pozycje.

Ale co na tym zyskacie?

Zyskujecie wysokie pozycje, Wasza marka staje się rozpoznawalna, zyskujecie coraz więcej Klientów, zarabiacie więcej.

PAMIĘTAJCIE,

POZYCJONOWANIE STRON WWW TO INWESTYCJA, A NIE KOSZTY!

Zachęcamy do wybierania pozycjonowania stron własnie u nas. Podchodzimy do każdego naszego zlecenia indywidualnie, zawsze staramy się doradzić, zasugerować… oczywiście zawsze w porozumienie z Wami, nasi drodzy Klienci.

Zacznijcie działać, niech Wasz Biznes się rozwija – My Wam w Tym Pomożemy!