szablon strony html
Nowoczesny szablon strony internetowej. Jaki powinien być?
12 czerwca 2020
strony internetowe płock warszawa łódź toruń bydgoszcz sopot gdańsk gdynia
Cechy dobrze zaprojektowanej strony internetowej.
6 lipca 2020
szablon strony html
Nowoczesny szablon strony internetowej. Jaki powinien być?
12 czerwca 2020
strony internetowe płock warszawa łódź toruń bydgoszcz sopot gdańsk gdynia
Cechy dobrze zaprojektowanej strony internetowej.
6 lipca 2020

Pozycjonowanie strony internetowej, czyli inwestycja, która się zwróci.

Stawiając pierwsze poważne kroki w e-biznesie lub tak po prostu szukając czegoś w Internecie, możesz zauważyć, że pewne strony są wyżej w wyświetlanych wynikach niż pozostałe. Zauważamy tylko pierwsze kilka, no może kilkanaście pierwszych pozycji. A im wyższa pozycja strony, tym większe szanse, że przykuje uwagę użytkownika. Działania pozycjonujące skutecznie wybijają witrynę wśród tysięcy stron, zwiększają ruch na stronie. Jednak, aby uzyskać skuteczność w walce z algorytmem Google, należy prowadzić systematyczne i pracochłonne działania o charakterze SEO, dlatego rekomendujemy skorzystanie z profesjonalnych usług naszej firmy (pozycjonowanie stron).

Spis treści:

Pozycjonowanie stron, czyli kilka słów o SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO, ang. Search Engine Optimization) obejmuje wszelkie działania, mające na celu optymalizację witryny www w ten sposób, by stała się bardziej atrakcyjna dla algorytmu wyszukiwarki internetowej. W praktyce oznacza to, że SEO to zbliżanie się małymi krokami do przypodobania się aktualnemu algorytmowi Google, który to decyduje o kolejności wyświetlania wyników. Co ważniejsze skuteczne pozycjonowanie strony, powoduje zwiększenie jej widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania. Nieco bardziej znanych pod nazwą organicznych.

pozycjonowanie stron firm firmy w google sklep

Działania o charakterze SEO muszą być starannie przemyślane, tak by wdrażana strategia miała sens i przyniosła oczekiwane rezultaty. W dobrym pozycjonowaniu nie chodzi wyłącznie o znajomość zagadnień stricte technicznych, ale również istotne są treści umieszczane na stronie. Google ceni sobie wysokiej jakości i w pełni unikalne treści, które algorytm docenia poprzez umieszczanie strony wyżej.

Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka może wydawać się to mało skomplikowane, jest całkiem odwrotnie. Skuteczne pozycjonowanie stron to proces, który z reguły jest wieloetapowy i przede wszystkim czasochłonny. Warto zaznaczyć, że SEO to działania długofalowe, których efekty są wprost proporcjonalne do wysiłku. Osiągnięte rezultaty nie są raz dane. O pozycję trzeba stale walczyć, ponieważ w każdej chwili, nawet gdy czytasz ten tekst, konkurencja nie śpi.

Algorytm Gogle jest zmienny i bardzo dynamiczny. Algorytm ulega stale przekształceniom, za którymi należy podążać, a uzyskane pozytywne rezultaty to długa i żmudna droga. Po co tracić czas na walkę z gigantem Internetu, skoro możesz powierzyć to zadanie właśnie nam. A my znany się na tym, co robimy i robimy to dobrze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Drozdowski (@skuteczni_net)

Win-Win, korzyści płynące z pozycjonowania stron internetowych.

Działania o charakterze SEO to gwarancja zwiększenia ruchu na stronie, jednak jednocześnie należy pamiętać, aby równolegle budować świadomość marki, a także być otwartym na pozyskiwanie potencjalnych klientów.

Długoterminowa współpraca z profesjonalną agencją potrafi przynieść zaskakujące i w pełni zadowalające rezultaty. Dzięki pozycjonowaniu strony możesz zyskać:

  • zauważalny wzrost widoczności w wynikach Google (słynna TOP10),
  • intensyfikację ruchu na stronie internetowej,
  • wzrost zainteresowania i sprzedaży oferowanymi produktami lub usługami,
  • zwiększenie zapytań ze strony internetowej,
  • sukcesywny wzrost rozpoznawalności oraz świadomości firmy,
  • budowanie rozpoznawalności i prestiżu w konkretnej branży,
  • sukcesywne budowanie przewagi nad konkurencją.

pozycjonowanie stron płock warszawa toruń wrocław poznań

Podejmowany wysiłek może początkowo przerazić, ale jesteśmy tu dla Ciebie i gwarantujemy, że razem osiągniemy sukces. Korzyści płynące ze skutecznych działań SEO możesz przekuć we własny sukces. I nie warto patrzeć na to jak na zbędny i nikomu niepotrzebny wydatek. Oczywiście można wykupić płatną reklamę, jednak Twoja widoczność skończy się zaraz, gdy upłyną środki finansowe. Pozycjonowanie stron nie jest jednorazową akcją, a długofalową strategią działań SEO, które są modyfikowane w zależności od potrzeb.

Moglibyśmy to opisywać szczegóły techniczne dotyczące SEO, jednak uważamy, że od “brudnej roboty” jesteśmy my. Ty zajmij się bieżącymi sprawami Twojej firmy.  Pozycjonowanie stron to inwestycja, która przy dobrze wykorzystanej wiedzy, pomoże Ci zarabiać w Internecie. Nasze zwycięstwo to Twoje zwycięstwo. Obydwoje stajemy się wygranymi w tej grze.

Profesjonaliści do zadań specjalnych, SEO bez tajemnic.

Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych działań pozycjonujących strony internetowe. Chcąc podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem stworzyliśmy skuteczni.net. Nasz team został powołany, by pomoc ludziom w nierównej walce z algorytmem Google.

Strony, które widzisz jako wyniki po wpisaniu hasła do przeglądarki, nie są wyświetlane w przypadkowy sposób. Działania pozycjonujące stronę daje możliwość znalezienie się w topowej dziesiątce wyników wyszukiwania danej frazy. To z kolei zwiększa szansę, że użytkownik Internetu, czyli Twój potencjalny klient zajrzy właśnie do Ciebie. By móc opracować skuteczną strategię działań, w pierwszej kolejności należy przeprowadzić szczegółowy audyt SEO, czyli sprawdzić, od jakich działań zacząć, by osiągnąć zamierzony cel.

Oczywiście, możesz samemu (lub samej) pobawić się w chowanego z Google, ale szczerze nie polecamy takich sportów ekstremalnych. Pozycjonowanie stron wiąże się z trudnym, często niezrozumiałym słownictwem, rozumieniem tajników działania algorytmu Google, znaczenie istotności słów kluczowych, jak również jakość contentu i zamieszczanych linków, a złe pozycjonowanie może nawet “usunąć stronę z Google”. Nasz zespół doskonale wie, w jaki sposób opracować szczegóły skutecznej kampanii, tak być Ty mógł (lub mogła) cieszyć się z osiągniętych efektów. Twoja strona dzięki wspólnej pracy stanie się bardziej widoczna i rozpoznawalna.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Chcesz zacząć zarabiać na swoim biznesie? Napisz do nas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.