pozycjonowanie płock warszawa strony sklepu
Siłownia, czyli ile trwa pozycjonowanie strony internetowej?
19 lipca 2019
strony internetowe i pozycjonowanie google
Koronawirus (COVID-19) – to nie wyrok dla Twojej firmy!
21 marca 2020

Pierwszym miejscem, w którym dziś szukamy informacji o produktach, lub usługach są strony internetowe. Prawdopodobnie Ty również trafiłeś na naszą stronę dzięki wyszukiwarce bądź bezpośredniemu linkowi. Jesteśmy pewni, że niejednokrotnie skorzystałeś z usług, lub dokonałeś natychmiastowego zamówienia produktu, kiedy ujrzałeś satysfakcjonującą ofertę w internecie. Pomyśl teraz, że to właśnie Twoje strony internetowe mogłyby działać na wszystkich potencjalnych klientów i gości witryny firmowej. Nasza agencja zrobi to dla Ciebie!

strony internetowe

Twoja firma zasługuje na stronę, która zarabia!

Profesjonalnie wykonane strony internetowe są dziś najlepszym źródłem pozyskiwania klientów. Nie wierzysz lub wciąż masz wątpliwości? Wystarczy przyjrzeć się statystykom – ponad połowa populacja świata korzysta z największej internetowej przeglądarki! Nasza agencja zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości stron dostosowanych do Google, które mają duże szanse na skuteczne pozycjonowanie. Chcemy mieć pewność, że zawsze wykonujemy swoją pracę w najlepszy możliwy sposób i dostarczamy Klientowi stronę, która od początku przyniesie dodatkowe zyski. Z tego powodu swoje działania i wybory podpieramy ponad 12 letnim doświadczeniem oraz bogatym portfolio. Tworząc strony pamiętamy więc o projektowaniu ich pod względem responsywności na urządzeniach mobilnych, ponieważ jak pokazują statystyki, ponad połowa wyszukiwań pochodzi właśnie z poziomu smartfonów.

Posiadanie strony internetowej jest bardzo istotne z perspektywy firmy, ponieważ daje ona szansę na bardzo szybkie i przedstawienie swojej oferty, doświadczenia, oraz możliwości. Co więcej, jeżeli strona wykonana jest skutecznie, istnieje duża szansa na natychmiastowe konwertowane przypadkowych gości witryny w stałych klientów. Aby to uczynić potrzebna jest jednak profesjonalna wiedza nie tylko z zakresu informatyki i projektowania stron, ale również psychologii. Tworzymy witryny w taki sposób, aby automatycznie poruszały potencjalnych klientów i zachęcały ich do podjęcia zamierzonych kroków przez właściciela strony. Projekty tworzone są na zasadzie bliskiej współpracy i regularnych konsultacji z naszymi Klientami, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na Twoje propozycje oraz chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. 

Profesjonalna strona internetowa – korzyści dla Twojej firmy

Ciężko znaleźć dziś kogoś, kto całkowicie nie korzysta z internetu. Co więcej, dla większości Polaków jest to główne źródło wiedzy, rozrywki oraz narzędzie do codziennej pracy. Co to oznacza dla Ciebie jako właściciela firmy? To, że zoptymalizowana strona internetowa to niedroga możliwość dotarcia do właściwie nieskończonej grupy odbiorczej. Dzięki stworzonym przez nas stronom internetowym, wszyscy nasi Klienci notują niemal natychmiastowy wzrost przychodów oraz Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z firmami z niemal każdej branży, doskonale znamy rynek i psychologię zachowań użytkowników w internecie. Chętnie podzielimy się zgromadzoną przez nasz zespół wiedzą i sprawimy, że Twoja strona firmowa zamieni się w główne narzędzie marketingowe. Nasza agencja tworzy przejrzyste projekty, od początku są zrozumiałe dla gości witryny, a wiadomości na niej umieszczone są w taki sposób, aby natychmiastowo zachęcić ich do działania. 

Strony internetowe – Skuteczna Oferta

Głównym punktem naszej oferty jest oczywiście stworzenie strony internetowej dla firmy bądź sklepu online, która będzie zoptymalizowana pod konwersję oraz budowanie marki i zaufania wśród Klientów. To jednak nie wszystko! Współpracując z nami otrzymujesz również długą listę bonusów, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Oferujemy swoim klientom spersonalizowaną domenę, miejsce na bezpiecznym i szybkim serwerze, skrzynkę pocztową na rok oraz wstępne pozycjonowanie przez pierwszy miesiąc istnienia strony zupełnie za darmo! Przy tworzeniu witryn internetowych wykorzystujemy jedynie najnowsze i bezpieczne technologie. To samo tyczy się grafik i skryptów – tworzymy je samodzielnie na potrzeby projektu, bądź korzystamy z materiałów pochodzących z pełni legalnych źródeł. Zwracamy również uwagę na bezpieczeństwo i ochronę przed atakami hakerskimi. Nasze strony nie tylko ładnie wyglądają, ale są również zabezpieczone i skuteczne!

Strony internetowe a cennik

Strony internetowe cennik zależny jest w dużej mierze od konkretnych potrzeb Klienta oraz tego, jak szeroki będzie zakres powierzonych nam usług. Zajmujemy się zarówno tworzeniem podstawowych stron w stylu „strona wizytówka”, jak i doskonale zoptymalizowanych portali internetowych, na których każdego dnia będą umieszczane liczne treści. Poza samym tworzeniem stron, zajmujemy się także pozycjonowaniem, kampaniami reklamowymi Google AdWords oraz social media. W przypadku korzystania z większego zakresu naszych usług, strony internetowe  – cennik staje się jeszcze bardziej przyjazny.

Dlaczego warto współpracować z nami?

Jesteśmy agencją, która przede wszystkim ceni sobie zadowolenie i kontakt z Klientem. Stawiamy na długotrwałą współpracę, dlatego od samego zależy nam na zbudowaniu więzi oraz przygotowania strony w taki sposób, by móc szybko uzyskać rezultaty. Przez pond 12 lat w branży, braliśmy udział w blisko 10000 projektach. Takie liczby mogą robić wrażenie, tym bardziej jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że przez cały ten okres nieustannie zwiększaliśmy swoją wiedzę i umiejętności. Zapraszamy Cię więc do kontaktu i przedstawienia swojego pomysłu, a my sprawimy, że strona od początku będzie zarabiać!