pozycjonowanie stron www
Pozycjonowanie stron – po co? jak? i dlaczego? FAQ
5 listopada 2013
strona www za darmo
DO WYGRANIA 2000 ZŁ*
1 października 2014

Dlaczego tanie pozycjonowanie stron nie jest dobre?

pozycjonowanie stron warszawa płock toruń białystok bydgoszcz

Wyobraźcie sobie sytuację. Chcecie kupić buty. Powiedzmy sportowe. Wybór jest przeogromny! Możemy wybrać różne wzory, kolory, przeróżne materiały, buty do chodzenia, do biegania, do grania w kosza i inne. Ceny też zaczynają się już pewnie od 20 zł. Znajdziecie takie w jakiś sklepikach lub na rynku. OK. Wariant 1-szy – bierzemy te za 25 zł (powiedzmy) podobają Nam się, wyglądają na dobrze wykonane… Jednak po paru tygodniach się przecierają, odkleja się podeszwa, kolor traci pierwotną barwę. Czy jesteśmy zadowoleni? Spełniło to Nasze oczekiwania? Nie sądzę. A teraz wariant 2-gi. Bierzemy buty sprawdzonej marki, w normalnej cenie (jak na buty, przynajmniej 150 zł!). I jak się teraz sprawa ma? Chodzimy przez rok i praktycznie nic się nie dzieje, (wiadomo, że zdarzają się niefortunne przypadki) a może i więcej czasu! Jesteśmy wtedy zadowoleni z dobrego zakupu, cieszymy się z dobrze wydanych pieniędzy. Wiemy, że nie poszły na marne!

Nie wybieraj taniego pozycjonowania!

tanie pozycjonowanie stron www

Analogiczna sytuacja jest z pozycjonowaniem stron internetowych. Bierzemy jakiegoś „specjalistę”, który oferuje, że zrobi to za 50 zł miesięcznie. WOW, SUPER! Ale oferta! Bierzemy od razu na rok, podpisujemy umowę na tanie pozycjonowanie… i co? I nic. A nic to jeszcze dobrze. Bo jak strona nie ruszy do góry w rankingu google to nic strasznego. Bo gorzej jak dostanie filtr lub bana! Wtedy nie dość, że wydaliśmy pieniądze w błoto, to jeszcze zaszkodziło. Wtedy kolejna firma, którą weźmiemy weźmie normalną stawkę za pozycjonowanie + 2 razy tyle za wyciąganie strony z filtra co ciągnie się miesiącami… Tutaj pasuje powiedzenie:

Chytry dwa razy traci…

Kolejna sytuacja. Rozmawiałem kiedyś z przedstawicielami dużej firmy. Pieniędzy mieli sporo, więc nie miałem się co martwić, że ich nie stać na dobre pozycjonowanie strony. Ale jak wyliczyłem wszystko (a sporo fraz kluczowych było i to trudnych) to mi powiedzieli, że

…za tą cenę to mogą wziąć 3 studentów!

To proszę bardzo. Tylko powiedziałem, że jak strona dostanie bana, albo poleci w dół to wtedy będą musieli zapłacić kilkakrotnie więcej za odpowiednie pozycjonowanie swojej strony! Pomyśleli, zastanowili się i przystali na moje warunki. Trzeba zrozumieć, że pozycjonowanie stron to nie wydatek, a INWESTYCJA. Inwestycja, która popłaca i przynosi wymierne korzyści – gotówkowe czy inne.

PAMIĘTAJCIE – TANIE POZYCJONOWANIE JEST BEEE (jak to mówi mój 2-letni synek 🙂 )

WAŻNE!

W pozycjonowaniu nie chodzi o to, że ma być drogo bo TAK chcemy i koniec. Płacicie za Nasze doświadczenie, kursy, szkolenia, umiejętności, fachowość. ALE! Przede wszystkim za nasze własne zaplecze pozycjonerskie, teksty SEO (pisane przez profesjonalnych CopyWriter’ów), optymalizację Waszej strony, dobór trafnych fraz kluczowych, odpowiednie prowadzenie Waszego bloga (aktualizacji) i wiele więcej czynności, które utrzymujemy w tajemnicy (im mniej innych wie tym bardziej jesteśmy SKUTECZNI 🙂 )

Dlatego następnym razem zastanówcie się czy opłaca się wybierać tanie pozycjonowanie strony. Zainwestuj w swój biznes i wybierz NAS! ZACZNIJ ZARABIAĆ!

pozycjonowanie stron internetowych tanio