strony internetowe i pozycjonowanie google
Pakiet osłonowy dla przedsiębiorców. Zawieszone składki ZUS.
25 marca 2020
strony internetowe, system cms, co to jest cms, cms co to, wordpress
Co to jest CMS? System Zarządzania Treścią
8 czerwca 2020

Jak stworzyć stronę w WordPress? Poradnik Video.
Sam zrobisz stronę bez znajomości programowania!

Wychodząc na przeciw Klientom, którzy sami chcą zrobić własną stronę przygotowaliśmy poradnik video. Pokazujemy w nim jak krok po kroku stworzyć własną stronę na silniku WordPress bez znajomości kodowania. W ciągu niecałej 1,5 h przekazujemy cenną wiedzę jak kupić domenę z serwerem, poprzez instalację WordPress (bardzo prosto – bo tylko 2-3 kliknięcia – instalacja z automatu!) do dopasowania motywu do własnych potrzeb.

W obecnych czasach, gdzie musimy siedzieć zamknięci w domach, to najlepszy okres na wykorzystanie takiej wiedzy. Własna strona internetowa to nie tylko kontakt z Klientami, ale również promocja i sprzedaż swoich produktów i usług. Dlatego w poradniku nauczymy Cię jak w prostych krok umieścić na stronie swoją ofertę sprzedażową (produkty lub usługi). Taka strona, to nie tylko Tarcza Antykryzysowa na obecne czasy, ale również wzmocnienie swojej firmy w przyszłości, co za tym idzie i dochodów!

Kliknij w obrazek i przejdź do oferty…

poradnik wordpress, szkolenie wordpress, jak założyć własną stronę internetową, jak stworzyc strone internetowa, budowa stron internetowych, jak zrobić stronę w wordpress, profesjonalne tworzenie stron internetowych, jak zrobic strone,

Chcę zrobić stronę!

Czego nauczysz się z naszego poradnika?

 • zakup i podpięcie domeny (nazwy dla strony)
 • zakup serwera i podpięcie do niego domeny (łączny koszt z domeną ok 40 zł)
 • instalacja strony internetowej na silniku WordPress – automat – nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy!
 • wybór i instalacja motywu
 • edycja motywu
 • tworzenie zakładek
 • tworzenie formularza kontaktowego
 • tworzenie oferty swoich produktów / usług
 • dodanie mapki Google
 • skąd brać darmowe, profesjonalne zdjęcia na stronę internetową
 • robienie kopii zapasowej
 • użycie wtyczki pod SEO (pozycjonowanie strony)

Oferujemy również wsparcie przy instalacji aplikacji WordPress na serwerze w razie problemów! 

Wspieraj polskie firmy!

Wspieraj polskie firmy – #zacznijod590


Przeczytaj opinie osób, które skorzystały z naszego poradnika:

Jarek

Szukałem w necie czegoś konkretnego. Chciałem szybko stworzyć sobie stronę internetową, bo wiadomo trudne czasy i trzeba wszystko tutaj, w internecie. Zdecydowałem się na ofertę skutecznych (bo mają doświadczenie i przerobili tematu). I wiece co? Baaardzo się jaram1!! Obejrzałem poradnik kilka razy i już kończę swoją stronę, dopracowuję ją. BARDZO PROSTO się robi i szybko. Poradnik zawiera same konkrety, a na to liczyłem! I śmieszna cena, nie wychodzi się teeraz z domu, nie lata po restauracjach, nie robi masy zakupów, to warto kupić i się samemu pobawić (a czas jest!). Jestem bardzo zadowolony i mi się szalenie przydał! Polecam,
Jarek z Wwa 😉

Asia K.

Prowadzę małą gastronomię w Łodzi. Od czasy pandemii jest baaardzo ciężko. Zdecydowałam się na zakup tego kursy. Stworzyłam prostą stroną, na której umieściłam swoje dania na wynos w formie oferty. Poradnik w bardzo prosty sposób pokazuje jak to zrobić. Zrobiłam po swojemu oczywiście 🙂 Teraz stronę wrzucam na wszystkie ogłoszenia, facebook itp. I wiecie co? Mój biznes się zaczyna ruszać, w końcu napływają zamowieniaa. Jestem zadowolona i wdzięczna, bardzo dziękuję i polecam.

Damian Rolski

Tez chciałem przenieść swój biznes do internetu, ale miałem mało pieniędzy. Trafiłem na reklamę na Facebook na ten poradnik i myśle, spróbuje. Za ta kasę, to nic nie tracę… kupiłem i łał, szok, to jest super rzecz. Bardzo prosto i dobrze pokazane jak zbudować swoją stornke! Dają mi narzędzia reszta to moj pomysł. Działam cały czas i doskonale moja nowa stronę. Jestem zadowolony z zakupu i zaraz zaczynam sprzedawać online.

Konrad

Długo szukałem dobrego poradnika odnośnie tworzenia stron. Trafiłem tutaj i kupiłem. Na szczęście. Jest dobry, bo jest prosty i łatwo otworzyć stronę samemu dzięki niemu.

Piotrek Gaza

Wow, wow to jest to czego szukałem! Prosto i konkretnie. Tak jak piszą – same mięcho – Haha! Dzięki temu poradnikowi założyłem własna stronę i wrzucam na nią swoje produktu 💪 super, polecam, jestem pod wrażeniem przekazania wiedzy.

Monika J.

Wahałam się… niby nie dużo pieniędzy, ale nie lubię wyrzucać w błoto… skusiło mnie to ponad 12 lat doświadczenia tej agencji… zaryzykowałam i… jestem szczerze zadowolona. Kurs bardzo fajnie nagrany, Pan bardzo miły na nagraniu 🙂 fajnie prowadzi. Właśnie dopracowuje swoją stronę… polecam jeśli jeszcze nie jesteście pewni. Warto!

… i wiele więcej.