tworzenie stron tanio czarny piątek
Stworzenie strony www za 900 zł – CZARNY PIĄTEK!
28 listopada 2014
tworzenie stron www
Skuteczne tworzenie i pozycjonowanie stron www
19 grudnia 2014
tworzenie stron tanio czarny piątek
Stworzenie strony www za 900 zł – CZARNY PIĄTEK!
28 listopada 2014
tworzenie stron www
Skuteczne tworzenie i pozycjonowanie stron www
19 grudnia 2014

Tworzenie stron www w Krakowie, Płocku, Warszawie, Łodzi – zainwestuj w siebie!

Wartość branży internetowej, na którą składają się wszelkie usługi, prasa oraz inne popularne narzędzia, rośnie każdego roku w bardzo dynamicznym tempie. Nic więc dziwnego, iż możliwość zarabiania w tym interesie przyciąga do niego coraz więcej nowych osób, które swoimi przedsięwzięciami starają się uszczknąć kawałek z internetowego tortu dla siebie.

Niestety poważne pieniądze czekają raczej głównie na dużych graczy, którzy dysponują pokaźnym kapitałem inwestycyjnym, jednak nawet początkujący uczestnicy rynku mogą znaleźć coś dla siebie. Świetnym startem w tym światku wydaje się być uruchomienie własnej strony internetowej, której jedynym celem byłoby zarabianie prawdziwych pieniędzy. Zadanie jest o tyle łatwe, iż tworzenie stron zarobkowych nie wiąże się dziś z koniecznością posiadania dużych umiejętności programistycznych, ani pokaźnego portfela na pierwsze wydatki. Jedyne ograniczenia to obecnie nasza własna inwencja i wyobraźnia oraz ilość wolnego czasu jaki jesteśmy w stanie poświęcić na nasze przedsięwzięcie internetowe. Proces ten, jak każdy inny, dobrze jest podzielić na wyraźne etapy, dzięki czemu praca będzie szybsza i lepiej zaplanowana, a działania przejrzyste i sprawne. Pierwszą rzeczą, o której trzeba pomyśleć to wybór tematyki strony, a więc konieczne jest zrobienie rozeznania w kwestii popularności różnych treści. Niewiele bowiem zarobimy na serwisie traktującym o ciekawych motylach, a z drugiej strony możemy zbić kokosy na stronie oferującej analizy oraz typy bukmacherskie. Gdy klamka już zapadnie, pozostaje postawić stronę, wysłać ją na serwer oraz zarejestrować domenę.

Pytanie – czy strona stworzona przez samego siebie, nie mającego doświadczenia w tworzeniu stron, reklamie, marketingu i PR to dobry pomysł? Raczej nie…

Jeśli chodzi o to pierwsze, przy odrobinie własnych umiejętności z zakresu HTML możemy stworzyć niezbyt skomplikowany serwis na bazie jednego z popularnych systemów CMS, takich jak WordPress czy Joomla!, albo też zlecić napisanie strony komuś innemu – o ile nas na to stać. Serwer hostingowy oraz nazwa w polskiej domenie to dziś rzeczy drugorzędne, jeśli chodzi o koszty. Usługi te są niezwykle tanie, a roczny ich koszt zamknie się na początku w kwocie 200 złotych. Następnie, aby strona miała zarabiać, konieczne jest natychmiastowe zwiększanie jej wartości. Chodzi tu o pozycjonowanie stron, które ma za zadanie sprawić, iż po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę internauta zobaczy link do właśnie naszej strony. Drastycznie zwiększa to ilość wejść, a więc i kliknięć w reklamy. Opłaty za usługi pozycjonerskie zużyją większość naszego budżetu i nie ma co do tego wątpliwości. Można oczywiście próbować ograniczać wydatki, ale wówczas niezbędne będzie włożenie sporego wysiłku w tworzenie treści i dodawanie linków do katalogów. Polepszenie pozycji naszej strony w sieciowym rankingu wymaga wielu prostych, jak i skomplikowanych działań, które lepiej załatwi za nas podwykonawca. Baza firm, które w Polsce zajmują się pozycjonowaniem jest ogromna, tak więc wybór w zakresie ceny i jakości jest bardzo szeroki. Dzięki temu, posiadając odpowiednią gotówkę, możemy zlecić przygotowywanie treści i prowadzenie innych działań profesjonalistom.

Pamiętać należy, że wszystko można wykonać samemu – to prawda. Tylko stworzenie strony www i pozycjonowanie można porównać do naprawy samochodu (jak się na tym również nie zna). Możemy go naprawić (lub chociaż spróbować), ale czy daleko nim zajedziemy? Zdecydowanie nie, dlatego zawsze zleca się to profesjonalistom z doświadczeniem. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług na tworzenie stron www Kraków, Warszawa, Płock i wszystkie miasta, cała Polska a nawet Europa i Świat 🙂


Chcesz zacząć zarabiać na swoim biznesie? Napisz do nas!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.