„Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”

- motto rodziny Gucci

POSTAW NA JAKOŚĆ PREMIUM!

Nasi eksperci zajmą się całym procesem robienia strony od rejestracji domeny, konfiguracji serwera, po stworzenie projektu strony i całą resztę. Ty dostajesz gotowy produkt.

Możesz w tym czasie prowadzić swój biznes!

Sprawdź, co dla Ciebie zrobimy  w ramach współpracy.

„Najlepszym czasem, żeby zacząć, jest teraz.”

Mark Twain

 

Dlatego nie czekaj dłużej, czekamy na Twój kontakt!

Zadzwoń lub zostaw numer telefonu. Nasi eksperci czekają na kontakt, porozmawiamy bez zobowiązań!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

parallax background

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1Jak zarabia Skuteczna Strona?
Startujesz z nowym biznesem i chciałbyś szybko go rozwinąć? Prowadzisz działalność od wielu lat, ale nie wiesz w jaki sposób dotrzeć do nowych klientów? Zleć nam stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla Twojej firmy i zacznij zarabiać więcej.

Czy wiesz, że większość osób szuka obecnie produktów i usług w Internecie? Co więcej, robią to nawet osoby, które planują zakup stacjonarny. W sieci mogą jednak szybko znaleźć informacje na temat firm działających w okolicy i oferujących rozwiązania, których akurat potrzebują. W efekcie stworzona przez nas profesjonalna strona sprzedażowa pozwoli Ci nie tylko dotrzeć do większej liczby klientów, ale sprawi również, że dokonają oni zakupów właśnie u Ciebie. W Internecie istnieje bowiem wiele firmowych stron internetowych, które nie sprzedają. Skuteczna strona, którą możemy dla Ciebie stworzyć będzie natomiast stroną sprzedażową, niezależnie od tego, czy będzie to prosta witryna internetowa, landing page, czy e-sklep. Tworząc ją dla Ciebie bierzemy pod uwagę przede wszystkim specyfikę Twojego biznesu, a przytaczając motto naszej działalności gwarantujemy, że "Z Nami Zarobisz".
2Dlaczego strona internetowa powinna być sprzedażowa?
Tworzone przez nas sprzedażowe strony internetowe wykonywane są w najnowszej technologii. Ich zaletą jest również prosty panel obsługi, dzięki czemu nie będziesz miał w przyszłości problemów z obsługą witryny. Twoja strona internetowa będzie również zoptymalizowana pod skuteczne pozycjonowanie, a nasi copywriterzy napiszą odpowiednie teksty sprzedażowe, które zostaną na niej zamieszczone. Wykorzystamy również profesjonalne grafiki, dzięki czemu Twoja witryna będzie przyciągała uwagę oraz zachwycała designem.

Musisz jednak mieć świadomość, że Skuteczna Strona Twojej firmy musi być dalej pozycjonowana, co pozwoli Ci osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce. Przełoży się to na ilość klientów pozyskiwanych z Internetu, ponieważ większość Internautów odwiedza wyłącznie te witryny, które znajdują się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. W związku z tym pozycjonując swoją stronę powinieneś wykorzystywać zarówno główne słowa kluczowe, jak i frazy lokalne, czy z tzw. "długiego ogona". Wysoka jakość witryny oraz skuteczne pozycjonowanie to w tym przypadku klucz do sukcesu.
3Dlaczego wybierać usługi PREMIUM?
Co przemawia za tym, by zlecić nam stworzenie firmowej strony internetowej, czy e-sklepu? Przede wszystkim to, że tworzone przez nas strony internetowe faktycznie zarabiają. Są to strony PREMIUM.

Wzorem konkurencji dbamy oczywiście również o estetykę oraz funkcjonalność, jednak dla nas najważniejsze jest to, by Twój biznes zaczął zarabiać więcej. W związku z tym projektujemy strony internetowe w taki sposób, by wyróżniały się na tle Twojej konkurencji, a co za tym idzie skłaniały do zamawiania właśnie u Ciebie. Co więcej, stosujemy rozwiązania, które są dobrze oceniane nie tylko przez Twoich klientów, ale także algorytm Google, dzięki czemu nie będziesz miał problemów z uzyskaniem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Z pewnością przełoży się to na zdecydowanie wyższą sprzedaż, co sprawia, że inwestycja w profesjonalną stronę sprzedażową jest jak najbardziej opłacalna. Dzięki niej Twój biznes zaistnieje bowiem w sieci, a świadomość marki wśród klientów zdecydowanie wzrośnie.

Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować? Przede wszystkim ze względu na fakt, że przez prawie 15 lat naszego istnienia stworzyliśmy dla naszych klientów wiele profesjonalnych stron sprzedażowych, co pozwoliło im rozwinąć biznes. Istotne jest także to, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, niezależnie od tego, czy zlecisz nam stworzenie landing page, rozbudowanej witryny, czy może sklepu internetowego. Możesz mieć dzięki temu pewność, że strona sprzedażowa stworzona dla Twojej firmy oraz znajdujące się na niej teksty będą unikalne. Projektując witryny internetowe optymalizujemy je pod kątem sprzedaży, co sprawia, że współpracujące z nami firmy mają sukcesywny wzrost klientów. Co więcej, wszystko odbywa się w stu procentach legalnie, a Twoja strona jest nie tylko odpowiednio zabezpieczona przed ewentualnymi atakami, ale również zgodna z przepisami RODO.