tworzenie stron www warszawa płock sopot
Project Energy – nowa strona
4 października 2018
Billou.pl – sklep internetowy
21 stycznia 2016
Pokaż wszystkie

Co zrobiliśmy? Stworzenie strony internetowej

Duża firma z Płocka zgłosiła się do nas o zrobienie nowoczesnej, fajnej strony www. Posiadali starą stronę, na której kurz już osiadł i chcieli powiewu świeżości. Archaiczna strona była kiedyś zrobiona “przez znajomego”, wykorzystał gotowe rozwiązania jakie dają tego typu znane strony.

Oczywiście dla profesjonalnych firm taki sposób jest mało zadowalający, bo nie można wykorzystać kreatywnych możliwości jakie daje tworzenie strony od podstaw zgodnie ze swoimi założeniami (takie strony z gotowcami czy kreatorami stron dają możliwość bazowania na udostępnionych szablonach czy materiałach, może tak się stać, że trafimy na stronę podobną do swojej ;/ ).

Oczywiście i temu podołaliśmy, a Nasz Klient cieszy się fajną, kreatywną i przede wszystkim profesjonalną stroną, przygotowaną pod skuteczne pozycjonowanie. W ramach tworzenia strony zaprojektowaliśmy również nowe logo. Strona położona na bezpiecznym, szybkim hostingu (serwerze), zabezpieczona przed atakami hakerskimi.

Dodatkowo Klient wziął usługę 5 poczt e-mail.

Cześć! Chcesz wziąć udział w promocjach i super konkursach? Wpisz się na naszą listę. Możesz tylko zyskać.

Spokojnie możesz wpisać swój e-mail. Obiecujemy nie zaśmiecać Twojej skrzynki zbędnymi informacjami. Dostaniesz tylko NAJLEPSZE, WYBRANE PROMOCJE! DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!

Twój e-mail będzie u Nas bezpieczny. Nie przekazujemy go nikomu innemu. Trzymamy jedynie w celach przesyłania ważnych informacji.