tworzenie stron płock toruń warszawa
Rad-Pol Production
16 kwietnia 2021
montaż klimatyzacji płock, serwis klimatyzacji płock
Klima-Instal – Klimatyzacja Płock
1 marca 2021
Pokaż wszystkie
  • ZadanieStrony www, pozycjonowanie

storny internetowe toruń płock

Co zrobiliśmy? Stworzenie nowej strony pod pozycjonowanie!

Klient prowadzi przewóz osób z Polski do Holandii, Niemiec, Belgi itp. Aby wypromować swój biznes zgłosił się do nas po kompleksowe usługi. Zaprojektowaliśmy logo, stronę internetową. Stronę www zoptymalizowaliśmy pod skuteczne pozycjonowanie na frazy: przewóz osób płock, przewóz osób płock Holandia, busy do Holandii kujawsko pomorskie i wiele innych. Frazy zostały ustalone i wybrane na podstawie analizy wyszukiwanych fraz w Google, oraz analizy konkurencji, wybraliśmy również frazy long tail, aby zwiększyć szanse na wybranie strony Klienta pośród setek tysięcy innych. Na koniec wykupiliśmy domenę, stronę postawiliśmy na sprawdzonym CMS WordPress. Zaprojektowaliśmy również wizytówki z rabatami.

wizytówki płock projekt druk

Nie szukaj dalej, skontaktuj się z nami! Z nami Zarobisz!

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych

Sun Tzu napisał w “Sztuce Wojny”, że: “Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki”. Tworzenie i pozycjonowanie stron www nie jest co prawda wojną, ale po pierwsze, “Sztuki Reklamy” jeszcze nikt nie napisał, a po drugie, tak jak na wojnie, warto znać swój oręż i możliwości swojej konkurencji. Internet jako medium dał nam odpowiedzi, jeszcze więcej pytań, ale przede wszystkim dał nam możliwości. Prowadzenie jakiejkolwiek działalności bez reprezentacji w sieci w dzisiejszych czasach graniczy z cudem, a firmy prześcigają się w próbach dotarcia do topowej dziesiątki wyników wyszukiwania. Jeśli chcesz wiedzieć, jak bez zadyszki przebiec obok konkurencji i zbliżyć się do celu, koniecznie dowiedz się więcej o stronach internetowych i ich pozycjonowaniu.

Strony internetowe: dlaczego to takie ważne?

W relacjach międzyludzkich często kładzie się mocny nacisk na pierwsze wrażenie i jak ważne jest, żeby było ono pozytywne. Nie inaczej jest w przypadku stron internetowych: jeśli domena jest nieatrakcyjna dla potencjalnego klienta, nieczytelna i niezbyt zachęcająca do dalszego zgłębienia, to nawet najlepsza reklama nie będzie w stanie przyciągnąć większej ilości użytkowników. Strona internetowa jest w pewnym sensie fundamentem firmy, jej wizytówką i jest absolutnie kluczowa dla działań w zakresie marketingu cyfrowego. Dobrze zbudowana strona, ze starannie dobranymi zdjęciami i designem pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, dotrzeć do klienta, daje możliwość budowania autentyczności i wiarygodności.

Jak wygląda dobra strona internetowa?

Po pierwsze, szata graficzna powinna być przyjemna dla oka i przejrzysta. Pierwsze wrażenie nie może być dla użytkownika przytłaczające i męczące, nie warto zasypywać internauty  kolorowymi banerami i ścianami tekstu, które zamiast zachęcić go do sprawdzenia oferty, spowodują, że po prostu wyłączy przeglądarkę. Prostota, umiar i jasny przekaz to klucz do sukcesu: ważne jest to, żeby potencjalny klient mógł w łatwy i przyjemny sposób znaleźć interesujące go informacje. Istotne są również dobre treści, które będą zadowalały jednocześnie internautów, jak i algorytm pozycjonujący Google.

Co oznacza pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie to czynność, która pozwala na zwiększenie widoczności stron internetowych. Dzięki dobrze wykonanemu pozycjonowaniu, podstrony będą znajdowały się wysoko w wynikach wyszukiwania, umożliwiając dotarcie do większej liczby osób. Większość internautów po wpisaniu frazy w Google sprawdza tylko pierwszą stronę, co oznacza, że pierwsze miejsce na drugiej karcie może być całkowicie niewidoczne dla znacznej liczby użytkowników. Z tego właśnie powodu pozycjonowanie stron www jest absolutnie kluczowe w dzisiejszych czasach, jeśli wybrane treści mają być możliwe do odnalezienia.

Czy pozycjonowanie stron internetowych się opłaca?

W taki sam sposób, jak istotne jest, żeby biuro firmy było estetyczne i przyjemne dla oka, tak samo wirtualne biuro, czyli strona internetowa, również musi być zachęcająca. Jednakże, sama atrakcyjność strony nie wystarczy: musi ona jeszcze dotrzeć do użytkowników. Osiągnięcie topowej dziesiątki w wynikach wyszukiwania jest najlepszą reklamą dla firmy. To właśnie dlatego wyścig o TOP 10 cały czas trwa, ponieważ utrata tego miejsca skutkuje również w utracie dużej części klientów. Jeśli nie lubisz strat i raczej preferujesz zyski, te metody mogą okazać się strzałem w dziesiątkę: metaforyczną, jak i tą w wynikach wyszukiwania.

strony internetowe toruń, tworzenie stron toruń, strony www toruń, pozycjonowanie stron toruń, pozycjonowanie toruń,