Busy do Holandii i Niemiec – VIPline
17 marca 2021
strony internetowe warszawa
Nutrition Health Institute – TENfertilTM ON
3 lutego 2021
Pokaż wszystkie
  • ZadanieStrony internetowe / pozycjonowanie

montaż klimatyzacji płock, serwis klimatyzacji płock

Co zrobiliśmy? Stworzenie nowej strony zoptymalizowanej pod skuteczne pozycjonowanie!

Klient zwrócił się do nas o pozycjonowanie strony na terenie Płocka i Warszawy. Aby to zrobić musieliśmy najpierw stworzyć nową stronę internetową. Stara stron była wykonana w starej technologii, nie obsługiwała RWD (dopasowanie się do wersji mobilnych, tj. telefony, tablety itp.), była to strona typu One-Page, a docelowo stworzyliśmy stronę Multi-Page, która daje większe możliwości do optymalizacji pod pozycjonowanie. Zaprojektowaliśmy nowy design, postawiliśmy na sprawdzonym silniku CMS WordPress. Dokonaliśmy przeróbek logo, na życzenie Klienta. Zaimplementowaliśmy moduł do Instagrama, sam aktualizuje zdjęcia na stronie galerii. Strona obecnie jest pozycjonowanie i już osiąga dobre pozycje w Google.

Potrzebujesz profesjonalnych usług? Zapraszamy do nas!

Czy warto skorzystać z agencji przy tworzeniu strony internetowej?

Posiadanie strony internetowej swojego biznesu w dzisiejszych czasach jest wręcz obowiązkowe. Jest to miejsce, w którym potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z naszą ofertą, portfolio, ale również znaleźć dane kontaktowe do naszej firmy. Dzięki temu znacząco zwiększają się szanse na rozwinięcie naszego biznesu w Internecie. Czy warto skorzystać z agencji przy tworzeniu strony internetowej?

Cechy skutecznej strony internetowej

Skuteczna strona internetowa to taka, która przyciąga klientów do biznesu. Co powinna zawierać, aby stała się wizytówką naszej firmy? W pierwszej kolejności należy pamiętać o layoucie witryny, czyli jej wyglądzie. W Internecie można natrafić na mnóstwo stron, które wymagają wielu popraw wizualnych. Z całą pewnością po ich optymalizacji, poziom sprzedaży z Internetu mógłby wzrosnąć kilkukrotnie. Kolejnym ważnymi czynnikami są atrakcyjne treści oraz zdjęcia. Zazwyczaj są to pierwsze elementy, które widzi użytkownik po wejściu na stronę. Tworzenie stron internetowych to nie tylko techniczne aspekty, ale również świetnie przygotowany content zachęcający nowych i obecnych użytkowników.

Dlaczego warto, aby agencja marketingowa zajęła się tworzeniem strony internetowej?

Tworzenie stron internetowych wymaga nie tylko czasu, ale również wiedzy technicznej. Sam zmysł wizualny nie pozwoli na to, aby powstająca strona była w pełni zabezpieczona przed atakami hakerów oraz wirusów. Zlecenie tej kwestii do zewnętrznej agencji marketingowej pozwoli zaoszczędzić sporo czasu nie tylko na samej budowie witryny, ale również jej późniejszej optymalizacji. Sprawdzona agencja marketingowa zajmie się nie tylko kwestiami technicznymi witryny, ale również budowaniem jej zgodnie z wytycznymi Google. Dzięki temu w późniejszym czasie strona będzie łatwiejsza do optymalizacji przez specjalistę SEO.

Tworzenie stron internetowych – współpraca między klientem a agencją

Tworzenie oraz pozycjonowanie stron WWW polega również na doskonałym kontakcie między agencją a klientem. Dzięki temu już na etapie początkowym wszyscy doskonale wiedzą, jaki będzie zakres obowiązków. Znacząco pozwoli to zminimalizować potencjalne nieporozumienia w późniejszych etapach współpracy. Dobry kontakt pozwoli również na szybsze rozwiązywanie bieżących problemów. Dzięki temu projekt zostanie zakończony szybciej, a klient będzie mógł od razu wdrożyć w życie dalsze działania promocyjne mające na celu pozyskanie klientów ze strony internetowej.

Promocja strony internetowej – pozycjonowanie stron WWW

Po zakończeniu prac nad tworzeniem strony internetowej należy podjąć działania związane z promocją. Kilkanaście lat temu pozycjonowanie stron WWW wiązało się w dużej mierze z dodawaniem witryny do katalogów SEO. Czasy znacząco się zmieniły, a samo pozycjonowanie stało się odrębną usługą, przy której pracuje sztab ludzi na bieżąco obserwujących zmiany w algorytmach Google. O samym pozycjonowaniu warto już pomyśleć na etapie projektowania i kodowania strony internetowej. Uczestniczenie na tym etapie specjalisty SEO pomoże we wdrożeniu funkcjonalności, które w późniejszym czasie byłyby trudne do wdrożenia.

strony internetowe toruń, tworzenie stron toruń, strony www toruń, pozycjonowanie stron toruń, pozycjonowanie toruń,