strony internetowe płock warszawa łódź bydgoszcz toruń gdańsk sopot

Strony internetowe Płock. Nasza Skuteczna Strona - Zarabia!

Strona www to obecnie must-have. Jesteś rolnikiem, zajmujesz się redakcją tekstów, sprzedajesz paski od aparatów? Potrzebujesz promocji w Internecie i przejrzystej strony, która zareklamuje Twoje usługi i pozwoli potencjalnym Klientom dowiedzieć się o Twoim istnieniu. Nawet jeśli świadczysz usługi najwyższej jakości, a lokalni klienci chwalą Cię za profesjonalizm i szybkość działania, reszta osób, które byłyby chętne na skorzystanie z Twoich usług, w ogóle może nie wiedzieć, że zajmujesz się zawodowo sprzedażą kozich serów, wynajmem sprzętu fotograficznego czy pisaniem artykułów na zlecenie. Strona internetowa ma Ci pomóc zaistnieć w świadomości potencjalnego Klienta, pokazać mu, kim jesteś, co robisz, jakąś masz ofertę i jak może się z Tobą skontaktować.

Co powinna mieć dobrze zaprojektowana strona internetowa Płock?

Strona www Płock to Wasza wizytówka. Zbyt agresywne kolory, komunikat niedostosowany do potencjalnego klienta czy wiecznie ładujące się animacje powitalne mogą sprawić, że klient już po kliku sekundach naciśnie czerwony krzyżyk. A tego przecież nie chcemy. Jaka zatem powinna być dobrze zaprojektowana strona internetowa? Oto, kilka zasad. Strona www powinna być:
 • przejrzysta i czytelna, żeby klient wiedział, gdzie ma czego szukać,
 • nieposiadająca nadmiaru informacji naraz - takie morze treści odrzuca osoby, które szukają konkretnych informacji,
 • intuicyjna w obsłudze; można zrobić nieco bardziej oryginalną stronę, trzeba jednak pamiętać, że Klienci są przyzwyczajeni do określonej budowy stron internetowych, których elementy zwykle są w podobnych miejscach i ich zmiana może budzić frustrację oraz obniżyć jakość tzw. user experience,
 • estetyczna, przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami; wygląd rodem z szalonych lat 2000 może spowodować, że klient dokona szybkiej ewakuacji, ponieważ nie wzbudzicie jego zaufania,
 • dostępna również w wersji mobilnej (strona powinna być responsywna), w której wyświetla się poprawnie, bo kto dziś nie przegląda Internetu na telefonie?

Dlaczego warto zlecić nam projekt strony internetowej?


skuteczna strona internetowa płock Skuteczna Strona jest zaprojektowana tak, aby znaleźć potencjalnego klienta dla Waszych usług czy też osobę zainteresowaną Waszą branżą. Gwarantujemy brak przypadkowych wejść! 12 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych Płock sprawia, że mamy na koncie całą rzeszę kursów, warsztatów i szkoleń, zarówno z zakresu marketingu, technologii, ale też psychologii - wiemy, co zrobić, by to właśnie Wasza strona przyciągnęła uwagę klienta. Wiemy, z jakich narzędzi skorzystać, by wyglądała atrakcyjnie, ale nie przytłaczała nadmiarem ozdobników. Posiadamy wiedzę na temat tego, jak zaprojektować całość, by uzyskać najlepszy user experience.

Klient, który nie może znaleźć szybko tego, czego szuka, wyłącza stronę. Z nami się to nie zdarzy! Menu przygotowujemy indywidualnie dla Was, jednak pamiętamy o podstawowych zasadach orientacji na stronie. Sprawimy, że za pomocą różnych magicznych sztuczek klienci będą wyświetlać właśnie Waszą stronę i zlecać Wam pracę. Zaufało nam już mnóstwo klientów, którzy przyznają, że nowa strona internetowa od nas przełożyła się się wzrost zainteresowania usługami firmy. Strony internetowe Płock - kompleksowa realizacja pomoże Wam zaistnieć w wirtualnym świecie.

 

Co takiego sprawia, że tworzymy strony internetowe skutecznie?

Na rynku istnieje dużo ofert, które proponują stworzenie strony internetowej. Nam jednak najbardziej zależy na tym, aby Wasz biznes był lepiej widzialny w sieci i zwiększał obroty - przecież o to w końcu chodzi, prawda? Projektujemy strony w taki sposób, że dzięki użyciu nowoczesnych technologii oraz pozycjonowania będziemy do Was ściągać najbardziej wyselekcjonowanych klientów, którzy już na wstępie będą chcieli coś od Was kupić. Strony www Płock są zaprojektowane estetycznie i przejrzyście, a zdjęcia na nich nie zawsze są stockowe - nierzadko zlecamy sesje produktowe, aby rzeczy, które sprzedajesz cieszyły oko potencjalnego klienta i dopełniały estetykę całości. Może zaproponować klasyczne packshoty, ale również sesje, które uwydatniają cechy produktu na kolorowych tłach czy w ciekawych przestrzeniach. Dobre zdjęcia to połowa sukcesu w sprzedaży, nikt nie kliknie "kup teraz" na rozpikselowanym zdjęciu. Treści na strony www Płock naszych klientów są przygotowywane przez doświadczonych copywriterów, którzy posługują się językiem korzyści, używają zwrotów typu Call to action i dbają o spójny content marketing tak, aby wszystkie komunikaty znajdujące się na Waszej stronie www były dostosowane do typu klienta, z którym macie do czynienia. Nasi copywriterzy mają wieloletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na strony www Płock - wiedzą, co chwyci, jak zareklamować produkt, są wyspecjalizowani w story tellingu o marce. Skuteczna Strona przeprowadzi Was przez cały proces - począwszy od wyboru domeny i serwera, przez decyzję o tym, jakie fonty umieścić na stronie, aż po to, jaką paletę barw dobrać do Waszych usług. strony internetowe, system cms, co to jest cms, cms co to, wordpress

Potrzeby klienta to podstawa

Nasi Klienci to nasze wyzwanie. Tworzymy strony internetowe Płock, które są spersonalizowane i idealnie oddają to, co usługodawcy chcą przekazać klientom. Zależy Wam ta profesjonalizmie, regularnym pozycjonowaniu strony, postawieniu sklepu internetowego czy może chcecie wypełnić stronę opisami produktów, które dobrze się klikają?

Jesteśmy do dyspozycji. Trochę doświadczenia, kociołek magii, innowacyjne zastosowanie z efektem "wow" i strona jest Wasza!

Strony internetowe Płock - Cennik

Zapoznaj się z naszym cennikiem stron internetowych. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na współpracę i każdy projekt wycenimy indywidualnie!

Nadzwyczajna

od 3900PLN

Czas pracy: 2-4 tygodnie

Sklep internetowy

od 4500PLN

Czas pracy: 2-5 tygodni

Sklep internetowy jest wyceniany indywidualnie.

Dobieramy odpowiedni silnik w zależności od potrzeb tj.
 • ☆ Platforma WooCommerce (WordPress)
 • ☆ Platforma PrestaShop
 • ☆ Platforma Magento
 • lub inne opcje.
Wybieramy serwer (hosting) ustalając wcześniej liczbę wejść (i domyślnie - użytkowników) na sklepie. Musimy również poznać wymagania, oczekiwania, sprzedawane towary itp. aby dobrze podejść do realizacji zlecenia stworzenia sklepu on-line.
Ceny netto, należy doliczyć 23% podatku VAT.
Z NAMI ZAROBISZ!

Chcesz zacząć zarabiać na swojej nowej stronie internetowej?

Skuteczna Strona internetowa, to czarodziejska usługa. Produkt z najwyższej półki dopracowywany latami, abyś Ty mógł zyskać prestiż, odnieść sukces, zarobić na swoim biznesie. Nie zwlekaj dłużej, dzwoń ☎ 516 064 323 lub napisz do nas. Czekamy na Ciebie :)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości