szycie na miarę krawiec płock
Szycie Na Miarę
9 kwietnia 2024
ZADASZENIA TARASOWE PREGOLE ALUMINIOWE
Królestwo Tarasów – Zadaszenia Tarasowe
18 kwietnia 2024
ZADASZENIA TARASOWE PREGOLE ALUMINIOWE
Królestwo Tarasów – Zadaszenia Tarasowe
18 kwietnia 2024
szycie na miarę krawiec płock
Szycie Na Miarę
9 kwietnia 2024
Pokaż wszystkie
  • ZadanieStrony internetowe i pozycjonowanie

✩✩✩ SPRZEDAŻOWA STRONA INTERNETOWA PREMIUM ✩✩✩

Klient zwrócił się do nas po stronę sprzedażową. Prowadzi swój biznes i chce sprzedawać swoje usługi. Wybrał u nas STRONĘ INTERNETOWĄ PREMIUM - czyli stronę sprzedażową. Jest to strona robiona specjalnie pod zarabianie. Nie jest to typowa wizytówka, gdzie można jedynie zapoznać się z firmą, sprawdzić kontakt i dojazd. Oczywiście przeprowadziliśmy wywiad z Klientem, dowiedzieliśmy się z czym ma problem i czego oczekuje. Strona została stworzona, zoptymalizowana i obecnie jest pozycjonowana. Przeczytaj poniżej i zobacz, co nasi Klienci dostają w ramach usług PREMIUM.

Co zawiera nasza usługa PREMIUM?

Przede wszystkim oszczędność Twojego czasu, bo my robimy wszystko za Ciebie!

Logo - projekt

Logo projektujemy zawsze pod Klienta, oczywiście korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia. Często Klienci chcą jakichś wymyślnych logo, tryskających fontann itp. A kierunek jest zupełnie inny. Logo ma się kojarzyć z firmą i być łatwe do skojarzenia i zapamiętania.

Zlecając nam stworzenie strony zajmiemy się również Twoim nowym logo!

Domena, czyli imię i nazwisko strony

Po rozmowie z Klientem wybieramy domenę. Najpierw nazwę, a potem końcówkę tj. .pl .com .org itp. Czasami jest tak, że domena jest zajęta i trzeba znaleźć coś innego, równie dobrego. Trzeba również pamiętać, że domena powinna być krótka i łatwa do zapamiętania, bądź kombinacja tego.

Ty nie musisz wiedzieć, jak się to robi, robimy za Ciebie.

Hosting/serwer, miejsce na stronę

Serwer też wybieramy, dostosowujemy, podpowiadamy i konfigurujemy pod Twoją stronę. Nie jest to proste zadanie, bo obecnie na rynku jest wiele firm oferujących tego typu usługi i trzeba się znać aby mądrze, dobrze wybrać i zmieścić się w budżecie. Możesz na nas liczyć i w tym temacie.

Zależy Ci chyba aby strona działa szybko, bez przerw i bezpieczna od ataków hackerskich?

CMS WordPress: silnik strony internetowej

WordPress jak CMS, czyli silnik Twojej strony internetowej. Jeden z najlepszych obecnie rozwiązań do tworzenie stron i sklepów internetowych. Prosty od edycji po stronie Klienta, przyjazny pod skuteczne pozycjonowanie. Aktualizowany na bieżąco, nieograniczone możliwości.

Wybieramy pewne i sprawdzone rozwiązania!

Copywriting, teksty na stronę - sprzedażowe

Aby strona była sprzedażowa składa się na to wiele czynników, jednym z nich i to bardzo ważnym jest właśnie copywriting. Bo strona to nie tylko ładne obrazki, to tekst zachęca i przekonuje przyszłych Klientów do wybrania naszych usług czy produktów.

Copywriting, to obecnie najlepszy sposób na sprzedaż usług czy produktów.

Projekt strony, czyli kreatywny szablon

Następnie zaprojektowaliśmy stronę, a dokładnie szablon strony www. Kolejny element naszej układanki, czyli skutecznej sprzedażowej strony internetowej! Mamy tutaj wiele ważnych punktów, od ustawienia grafik, tekstów, CTA, kontaktu itp. 

Wykonaliśmy tysiące projektów i wiemy jak się to robi, aby przynosiło pożądane rezultaty.

 

Piękne zdjęcia na stronie

Mówią, że nie szata zdobi człowieka. Ale, mówią też, że pierwsze 5 sekund decyduje czy nieznajoma osoba Ci zaufa, Ciebie wybierze. Dlatego prawidłowo zaprojektowana strona powinna mieć profesjonalne zdjęcia - zdjęcia stockowe, to dobry wybór jak nie masz swoich zdjęć usług czy towarów od dobrego fotografa. Zawsze jednak doradzam na dodanie kilku zdjęć swojej działalności tj. usług, produktów, zdjęcia prezesa :)

W każdym przypadku, wybierzemy odpowiednie zdjęcia na Twoją stronę!

Formularz kontaktowy, koniecznie

Formularz kontaktowy na stronie, to szybki sposób na odzew ze strony Twojego Klienta. Nie musi klikać w linki maili na stronie, a wpisuje zapytanie i już masz u siebie na skrzynce. 

Nasz zamysł i system gwarantuje, że Twój Klient bez problemu się do Ciebie odezwie!

 

Mapka Google, czyli Google My Business

Mapka Google pomaga pozycjonować się lokalnie, na terenie swojego miasta i okręgu. Jest to dobry sposób, ale jako uzupełnienie strony internetowej, nie samodzielny twór do pozyskiwania Klientów. Mapka doskonale nada się do wyznaczenia trasy do naszej firmy w telefonie podczas jazdy.

Pamiętaj! Strona internetowa jest Twoja, Mapka jedynie wypożyczona od Google. A obecnie standardy unijne tną jej zasięgi i funkncjonalność!

Cookie Consent, obowiązek na stronie

Aspekt Prawny

Zgodnie w przepisami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), które zostały potwierdzone wyrokami Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz wytycznymi Europejskiej Rady Ochrony Danych, strony www działające na terenie UE lub należące do podmiotów zarejestrowanych w UE mają obowiązek uzyskać uprzednią zgodę użytkownika na przetwarzanie danych z wykorzystaniem plików cookie lub innych podobnych technologii. Brak uzyskania takowej zgody grozi karą finansową nałożoną na Twoją firmę.

Wdrożymy ten system na Twojej stronie w ramach naszej usługi PREMIUM!

 

Pozycjonowanie strony / optymalizacja

W przypadku stron, które my tworzymy (strony PREMIUM) optymalizacja strony jest robiona na etapie tworzenia strony (sam koszt, oddzielny audytu i optymalizacji to min. 1500 zł netto) aby wszystko było już zgrane. Po skończeniu całej strony zajmujemy się pozycjonowaniem, czyli czymś bez czego strona jest praktycznie bezużyteczna!

Pozycjonowanie ma na celu pokazanie Twojej strony na 1-szej stronie Google po wybranych frazach kluczowych, w tym przypadku np. jedną z fraz jest: kierownik budowy Płock.

Google Search Console + monitorowanie fraz

W przypadku kiedy wybierzesz pozycjonowanie strony kompleksowo w naszej usłudze, podłączamy stronę pod GSC (system zbiera dane na temat naszej strony, kto wchodzi, skąd itp.) Bardzo przydatne pod pozycjonowanie i ustawianie reklam.

Dodatkowo wpinamy stronę w systemy monitorowanie fraz kluczowych abyśmy mogli śledzić postępy naszej pracy, jak strona wznosi się ku szczytom! (a dokładnie na 1szą stronę w Google :))

Wdrożyliśmy certyfikat SSL

Certyfikat SSL to taki kawałek specjalnej elektronicznej pieczątki dla strony internetowej. Kiedy przeglądarka internetowa widzi ten certyfikat na stronie, oznacza to, że komunikacja między twoją przeglądarką a stroną jest bezpieczna. To jak zamknięta koperta, która chroni twoje dane, jak hasła czy informacje o płatnościach, przed niepowołanymi osobami. Dzięki temu możesz czuć się pewniej korzystając z internetu.

Instalujemy i wdrażamy na każdej stronie PREMIUM!

STRONY WWW PREMIUM, czy warto?

Idziesz do sklepu i jakie produkty wybierasz? Słabej jakości? 2,3 kategorii? Wybrakowane? Wiesz, że Twoi Klienci ocenią Cię po Twojej stronie? Pewnie sam /-ma nie raz tak miałeś /-łaś, że będą na "brzydkiej stronie" nie chciało Ci się dalej szukać i wychodzisz?  Więc, czy warto tracić pieniądze na słaba usługi, a potem i tak kupić te usługi PREMIUM, bo tamte nie sprzedają?

Postaw na skutecznych i zacznij zarabiać na swoim biznesie!

Możesz kliknąć zdjęcie poniżej, aby powiększyć.

Czekamy na Twój kontakt, napisz w czym możemy Ci pomóc!


Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.